Titkok könyvtára 2. - A visszatérés Salamon kincséhez

Titkok könyvtára 2. - A visszatérés Salamon kincséhez

The Librarian: Return to King Solomon's Mines

Flynn Carsen immár jól berendezkedett a nem éppen szokványos könyvtárosi állásába, s élvezi a számtalan kalandot, amelyben része van, mióta a világ minden tájáról felbecsülhetetlen történelmi értékű műkincseket szerez be. Egy nap Flynn ősi egyiptomi tekercs birtokába jut, melyen titokzatos jelkép van, ám amikor hazatér, megtámadják, majd a rablók a kinccsel együtt elmenekülnek. A támadás okát kutatva Flynn és Judson a jelkép eredetét próbálja kideríteni, és hamar rájönnek, hogy az Salamon király pecsétje volt.

Forgatókönyvíró: David N. Titcher
Premier (HU): 2006.12.17.

Erick Avari
Hakeem Kae-Kazim

2016.06.04 Sziszi

Szerintem az első rész nagyon érdekes volt és jóhangulatú is egyben. De sajnos ezt a második részben már nem igazán tudták hozni az előző hangulatát. Nagyon sajnáltam.

2015.11.11 danda115

Az jó, hogy a film nem veszi teljesen komolyan magát, hogy gyakorlatilag semmi eredeti nincs benne, így legalább nem lesz totális bukás az egész. Simán meg lehet nézni bármikor.

A vízilótámadása veszélye egyáltalán nem volt túlzó. A statisztikák szerint a vízilovak több embert ölnek meg Afrikában, mint bármely más állat. Szerző: rbernadett

A vérszopó denevérek csak Közép- és Dél-Amerikában élnek.Szerző: rbernadett