Majd megdöglik érte

To Die For

2020.07.10 BoBamburg

Nagy baj nincs a filmmel, egyszer meg lehet nézni, de számomra rém unalmas és semmit mondó volt, párszor akarva - akaratlanul is sikerült bele aludnom. De nem baj, sok mindenről nem maradtam le úgy vélem.

2017.08.17 mamiéstöti2

Ezt a filmet még Nicole Kidman csábja sem tudta igazán beteljesíteni szerintem. Egyszer nézhető, de túl sablonosak a karakterek és a történet is itt-ott lapos.

2019.04.06 Puncs

Szerintem ez egy kifejezetten jól sikerült film, ami végig fenntartja a feszültséget, mégis valahogy könnyed és szórakoztató is. Nicole Kidman nagyon jól hozza a mesterkélt, mindenen és mindenkin átgázoló időjóst. Szerintem érdemes megnézni.

2019.07.07 Yosihiro

Majd megdöglik....

Azt hiszem ez nem egy jól sikerült alkotás. N. Kidman szerepe kettös és jó néhol pedig rossz. A történet maga jó lenne ha nem elbeszélés szerűen indítanának az elején. Ez engem nagyon zavart. Nem illett a filmhez pedig többet ki lehett volna ebböl hozni. A karakterek eljátszásában szerintem senki nem játszotta jól a szerepét. nekem egy unalmas filmnek tünt semmi olyan adneralin izgalom nincs benne amiért tudnék erre a filmre emlékezni. Maradandót nem alkottak ezzel a filmmel. Összességében a film képi és vágási és rendezési alapja nem sikerült jól. A hang és zenei effektek is nagyon csapongva próbálta a nézöt az adott képkockához igazítva érzékeltetni az adott témát. A film témája mondhatjuk megúszni egy gyilkosságot is lehetne, de a végére kaponk egy jó kis maffia adagot is. Talán az erotikus jelenetek amik a film bizonyos lényegét kiemelik az ami fénypontja lehet ennek a filmnek. Szerelem csábítás, és haragot is érezhetünk kaphatunk a filmkockákról de nem ragadja meg az embert túlságosan. Ezért ez a fil három csillagnál biztosan nem ér többet. Üdv Yosi