Együtt! Együtt?

indingo

Ed Helms
Ed Helms
Rosalind Chao

Egy fiatal, magányos nő és egy 40 évvel éretebb férfi között különös kapcsolat szövődik, annak nehézségeivel azonban mindkettejüknek szembe kell nézniük.

(csd)

Premier: 2021.01.31. | Telekom TVGO (2021.06.21.) | HBO Max (2021.12.26.)

2022.03.18 Tyukodi-Tóth Reni

Nagyon érdekes film. Vígjáték kategóriában nem igazán állja meg a helyét, de ennek ellenére nem kapcsoltam el. Leköti a figyelmet és egyben elgondolkodtató, hogy a hétköznapi rohanásban és szürke rutinba belemerülve szinte észre sem vesszük, hogy mil... Több

2022.01.08 indingo

A leírás alapján nem derül ki, hogy miről is szól a film. Komoly történet, amely teljesen életszagú. Furcsa volt látni, hogy milyen reakciókkal találkozik a férfi és a nő, amikor a külvilág megtudja, milyen kapcsolat van kettejük között.

2022.01.16 dandelion1983

Nagyon szerethető film, minden hibája ellenére is. Szomorú valóságként mutatja be társadalmunk elmagányosodását, az emberi kapcsolatok kiüresedését. A zene, a szereposztás, a történet, minden a helyén volt, végig lekötötte a figyelmemet.

2021.05.03 Bady

Elég jó lett a forgatókönyv és az alakítások hitelesek, szerintem megéri, én tudom ajánlani.

2021.02.26 pataks

Jó volt a zene, a kémia a két főszereplő között működött és a befejezés szinte tökéletes volt.