Tökéletes gyilkosság

A Perfect Murder

2023.08.27 Ergit

Nem lehet kihagyni, mert izgalmas, fordulatos és drámai.

2019.02.04 mamiéstöti2

Michael Douglas remek egyik thrillerje a sok közül. Nagyon izgalmas és csavarokkal teli film. Műfaj kedvelőinek csak ajánlani tudom.

Mindenki mindenkivel?

Frederick Knott Dial M for Murder című színdarabjához először Hitchcock nyúlt hozzá, és egy szuper kis krimit kreált belőle Gyilkosság telefonhívásra címmel 1954-ben. Aztán jött Andrew Davis, és egy remek kis remake-et csinált Tökéletes gyilkosság cí... Teljes kritika

2023.07.11 JRD

A film Alfred Hitchcock Gyilkosság telefonhívásra című 1954-es filmjének átdolgozása. Az 54-es és a 98-as film alapjául pedig Frederick Knott angol szerző Dial M For Murder című színdarabja szolgált. A szereplőgárda sem akármilyen a filmben: Michael ... Több

2017.02.05 Berto49

Ugyan egy 1954-es Hitchcock-film remake-je, ennek ellenére már többször megnéztem és nagyon tetszett, elsősorban a szereplők (Douglas, Paltrow, Mortensen) játéka miatt.

2018.03.04 indingo

Mindenki nagyon okosnak gondolja magát a filmben, de végtelenül buták. Az pedig külön érdekes, hogy aki kirobbantotta az egész ügyet és akinek a megölése áll a középpontban, csak ő marad életbe.

2020.07.28 elekm90

Nem volt rossz film, de szerintem teljesen felesleges. A legfőbb erőssége a sztoriban rejlik, aminek egy ennél sokkal jobb Alfred Hitchcock film az alapja. 7/10

2019.03.26 Timcsi

A színészi játék jó volt, de nekem a történetben sok ellentmondás volt, így nem jött be.

2015.05.03 Zsceeeka

Nem mondhatnám, hogy utánozhatatlan, vagy hogy sosem láttunk még jobbat, de egyszer-kétszer nézhető film. A színészek nem rosszak, jól állnak nekik a szerepek, megér egy estét.

2023.07.04 Kenez

A rendező (Andrew Davis) egy igen jó alapanyagból csinált négy kitűnő színésszel egy elég jó kis filmet. A férj (Michael Douglas) illetve a feleség (Gwyneth Paltrow) a film egészét illetően egymás idegére megy, megpróbálják egymást miden áron meggyil... Több

2015.02.16 Loborg

Bár nem mai film, nem éri meg kihagyni. A maga korában biztosan jobban "ütött", de élvezhető, érdekes krimi.

2018.02.03 Adepto

Valóban érdekes és jól megírt sztori. Fokozatosan emelkedik a feszültség. Mindig van egy kis csavar, ami kiemeli a hasonló témájú filmek közül. Tetszett a színészi játék is. Egy talán kevésbé ismert alkotásról van szó, de aki megnézi az biztosan nem csalódik.

2017.04.16 bahhama

Nekem nagyon tetszett. A film a klasszikus Hitchcock krimi feldolgozása - Gyilkosság telefonhivasra, Gregory Pack és Grace Kelly főszereplépésével - kisebb változtatásokkal, modern változatban. Mindig megnézem ismétlésekkor, a két főszereplő nagyon jo, a film érdekes végig.

2021.08.30 Gauss

Nagyon izgalmas, a színészek remekelnek, thrillerkedvelőknek kötelező darab.