Esküvő a topon

Esküvő a topon

Top End Wedding

Sydney fiatal szerelmesei, Ned és Lauren közt már megtörtént az eljegyzés, és boldogan várják a nagy napot, amikor kimondhatják a még boldogítóbb igent. Azonban az esküvő előtti héten Lauren édesanyja hirtelen fogja magát, felkerekedik és elindul, senki sem tudja, hová. És mivel nincs esküvő… Több

Rendező: Wayne Blair
Forgatókönyvíró: Miranda Tapsell, Joshua Tyler
Ország: Ausztrália
Premier: 2019.01.30.

2019.07.27 marklar

Ez tényleg az a film, amit láthatóan mindenki élvezettel készített, beleértve a színészeket (remek a kémia a két főszereplő között) és a rendezőt. Bár a forgatókönyv egy picit lehetett volna ütősebb, alapvetően nem érheti rossz szó a filmet, ami nagy... Több

2019.07.26 alien007

Igazi feelgood romkom lett az Esküvő a topon, ami közepesen mély nyomot hagy, de garantáltan feldobja az estédet, vagy az estéteket, ugyanis leginkább pároknak tudnám ajánlni. Mi nagyszerűen éreztük magunkat, tudom ajánlani!

2019.07.22 SunnyM

Abszolút kellemes csalódás volt a film, a karakterek nagyon jól ki vannak találva, kevésbé érezni plasztikusnak a jellemvonásaikat, a mondanivaló pedig szerencsére egyáltalán nem mondható didaktikusnak. Egy kellemes közös mozizáshoz nagyon ideális a ... Több

2019.07.21 lnorbert33

Na, azt hiszem, hogy ez az a romantikus vígjáték, amire évek óta várok. Semmi melodráma, semmi émelyítően érzelmes szál. A filmet inkább mondanám érzékinek és nagyon intelligens humorúnak. A hangulata pedig egyenesen magába szippantja az embert. Én csakis ajánlani tudom!

Az Esküvő a topon premierjét követő első héten 1,1 millió ausztrál dollár értékben váltottak rá jegyet a mozizók, míg a premier előtti vetítésekből 1,5 millió folyt be a kasszába. Szerző: hp

Az Esküvő a topon stábjában több név is ismerős lehet a rendező, Wayne Blair korábbi filmjéből (The Sapphires), beleértve Shari Sebbens és Miranda Tapsell színésznőket, a producereket, Rosemary Blight-ot, Kylie Du Fresne-t és Ben Grantet, a jelmeztervezőt, Lisa Javelint, valamint a hangvágásért felelős csapatot, Pete Smith-t, Tara Webbet és John Simpsont.Szerző: hp

Az Esküvő a topon Miranda Tapsell és Wayne Blair második közös filmje a 2012-es The Sapphires után. Szerző: hp

A film főszereplője, Miranda Tapsell Darwinban nőtt fel, és diákként egy osztálykirándulás keretein belül Katherine Gorge-ban is járt. Mindkét helyiség Ausztrália azon északi területén található, ahol maga a film is játszódik. Szerző: hp

Értékelés: 7.5/10
(2019. 07. 30.)
Mert a film meglepő drámai és kulturális mélységei ellenére, ugye senki nem gondolta azt, hogy elmarad a nagybetűs happy end? Amúgy meg nézői szempontból kikívánkozó szolgálati közlemény: kérünk sokkal több ausztrál filmet a mozikba! Több