Törvénytisztelő polgár

Law Abiding Citizen

2018.03.17 Onódi Zoltán

Jó kis film, azon filmek egyike ahol az ember a "rossz" fiúnak drukkol.

2015.11.28 storeman

Gerard Butlert egyáltalán nem szeretem, mint színészt. Mindig ugyanazt az arcát mutatja. Ez a film viszont párját rítkitja. Furdulatokkal teli izgalmas darab.

2015.02.09 Bettina0424

Jó történet, jó színészekkel, csavaros fordulatokkal. Minden percét végig izgultam! Nekem a vége is tetszett.

2015.12.28 Turro

Feszült, jól felépített történet, jó színészek, még a párbeszédek is rendben vannak, de a végétől teljesen kiakadtam, egy jó jogi thrillert így elvágni. Néha arra gondolok, hogy jobb lenne ha inkább a nézőre bíznák, és egyszerűen nem fejeznék be a filmet, mert még az is jobb, mintha csalódsz a végén egy nagyot.

2014.11.21 KingPin

Nagyon jó a történet, én igazából gondolatkísérletnek fogtam fel az egészet, egy percig sem gondoltam, hogy ennek hihetőnek kéne lennie, vagy valamilyen realitás alapon kéne mozognia. A karakterek jól működnek, jó színészi alakítást nyújt Gerard Butl... Több

2015.10.15 sziazo

Érdekes, hogy pont Gerard Butler karaktere a legszimpatikusabb, de igazából úgy, hogy a film semmit nem tesz ezért, utálatos és elviselhetetlen, és az is elfogadhatatlan, ahogy emberek öl csak azért, hogy bebizonyítsa, hogy a rendszer rosszul működik... Több

2020.01.21 TeeRPaaK

Nekem nagyon bejött bár FGG-nek gyenge dolgai nem is nagyon vannak

2019.05.07 talentorflirt

A film nagyon expresszíve ábrázol bizonyos társadalmi jellegű problémákat, mint az önbíráskodás legitim/illegitim mivoltát, az igazságszolgáltatás korrumpálódását, a közrendért felelős szolgálat korlátoltságát, illetve magának a jognak az érvényét.

2017.03.31 Krajcsovics Noémi

Ez a film a műfajában zseniális! Olyan, amit többször is megnézne az ember! Gerard Butler remek a szerepben.