Törvénytisztelő polgár

Law Abiding Citizen

2019.01.04 szabomarc

Nagyon tetszett a film, végig lekötötte a figyelmemet. Fordulatos, jó, jó színészi játékkal. Mindkét főszereplő színészt nagyon szeretem, így eleve jó alaphangulattal indult számomra a film, ami csak tovább fokozódott. Mindenkinek ajánlom. 10/10

2022.05.02 Rajnai Erik

Igazságot szolgáltat az igazságszolgáltatás?

Mint ahogy az a bevezetőből is sejthető, mostani filmünk nem könnyed kikapcsolódást tartogat. A cselekmény szinte minden felvezetés nélkül ránk szabadítja a borzalmat. Clyde Shelton (Gerald Buttler) egy feltaláló, aki szerető feleségével és imádott k... Teljes kritika

2022.02.03 László

Kihagyhatatlan!

Igaz, hogy nem mai darab, de nagyon sajnáltam volna, ha nem látom! Simán veri a mostanában promózott filmeket!

2018.10.02 Deniel

Erre a filmre sok mindent lehet mondani, de azt nem, hogy unalmas és főleg nem vontatott! 2-ik percben már indul is a buli és az utolsó percig meg sem áll! Nekem a befejezése annyira nem tetszett, de ez nem ront a film színvonalán! Nem ez a legjobb film amit valaha láttam, de simán megnézném még egyszer!

2015.03.01 pisti18

Kifogástalan film, minden tekintetben. Tartalma nagyszerűen rámutat a nullum crimen siene lege és a nullum poena siene lege, valamint a magasztosnak szánt, viszont semmit sem érő fogalmakra, mint a szubszidiaritás, vagy a pluralitás. Különböző jo... Több

2017.05.29 Zoer8993

Ezt nevezem én ízig-vérig akciófilmnek, tele volt izgalommal és váratlan fordulatokkal. Nekem nagyon tetszett a főszereplők kidolgozása és egy percig se untam. Remek volt.

2016.04.25 mrfaktor

Igazi krimi-akciófilm, ami az utolsó percekig tartogat izgalmakat. A két főszereplő tökéletesen alakítja a macska-egér játékban résztvevőket. Sok helyen olvastam, hogy a vége rontja el a filmet, de véleményem szerint erről szó sincs. Mindenkinek bátran ajánlom!

2015.08.12 Rikudou6

Varázslatos alkotás. Kivétel nélkül ajánlom mindenkinek, tökéletes választás lehet, ha az ember teljesen el akar merülni egy más világban. Ennek a történetnek mindig meg lesz a maga helye és ideje. Nagyon szerettem és szeretem a mai napig.

2017.02.19 clay00

Jó film,de valahogy túl egyszerű. Túl akarják csavarni (vagy csak várod,hogy legyen már valami izgalom ), de nem igazán sikerül neki. A bunkeres részek jók, de várjon senki sokat tőle.

2019.02.06 vyctoria79

A két főszereplő tökéletesen hozza a ráosztott figurát. Butler, mint bosszúálló férj / apa remekel, de Foxx mint a jog harcosa is kiváló alakítást nyújt. Remek akciójelenetekkel tűzdelt film, végig leköti az embert a cselekmény, bár a végét szerintem... Több

2015.11.23 somi

Remek thriller, aminek már a forgatókönyve is zseniális. Ehhez nagyszerű színészeket választottak, és az operatőri munkának is megvan a gyümölcse. Ajánlom

2015.11.23 Beniko

Ez igen! Egy hibátlan akciófilm. Jó a történet és a megvalósítás is. Mindig tartogat valami váratlan fordulatot. Többször is megnézhető, aki szereti az izgalmakat.

2015.06.19 Kellangy

Hihetetlenül jó, pörgős akciófilm, nem megszokott cselekményekkel. Szuper alakítás, de a vége nem tett jót az igazságérzetemnek. Ajánlom mindenkinek.

2015.08.03 Siriusalias

Szórakoztató film, és ha valaki szereti azt ha a gonosz megbűnhődik egy filmben akkor érdemes megnézni. SPOILER! --> és hogy a jó hogy hágja át a szabályokat hogy célt érjen