92% 1992 szavazat

Totál szívás

Breaking Bad

Walter White alteregója, Heisenberg tisztelgés a kvantummechanika Nobel-díjas megalkotója, Werner Heisenberg előtt.Szerző: Nathan03

A DEA munkatársai szakértőként segítették a stábot, hogy minél valóságosabb jelenítsék meg a metamfetamint és annak készítését.Szerző: Nathan03

Bryan Cranston csak azt követően kapta meg a szerepet, hogy John Cusack és Matthew Broderick visszautasította azt.Szerző: Nathan03

RJ Mitte, aki Walter Jr.-t alakítja, valójában születésétől fogva cerebrális parézisben szenved. Szerző: Nathan03

Az első évad DVD-kiadásán Vince Gilligan elmondta, hogy az eredeti tervek szerint Jesse az évad végén meghalt volna, azonban Aaron Paul meggyőző alakítása miatt végül úgy döntött, életben hagyja a karaktert.Szerző: hp

Amikor a szereplők metamfetamint szívtak, valójában kristálycukrot gyújtottak meg, de az égésterméket természetesen nem lélegezték be.Szerző: hp

Bryan Cranston egy Breaking Bad tetoválást készíttetett a gyűrűsujjára.Szerző: hp

Feketelista
2010
Hol nézheted: TV
Elit
2018

SPOILER: Walter White szeptember 7-én halt meg, épp azon a napon, amikor megszületett.Szerző: hp

Walter White (Bryan Cranston) és Jesse (Aaron Paul) az egyedüli karakterek, akik a sorozat összes epizódjában játszottak. Szerző: hp

Jesse-nek és Walt Jr.-nak az egész sorozat alatt nem volt egyetlen közös jelenetük sem.Szerző: hp