Totem

Egy fiatal lánynak komoly kihívással kell megküzdenie, amikor megpróblja megvédeni szeretteit egy gonosz természetfeletti lénnyel szemben.

(ps)

Forgatókönyvíró: Evan Dickson, Marcel Sarmiento
Premier: 2017.10.31. | HBO Max (2019.05.01.) | Netflix (2023.10.31.)

2023.12.25 SzimikeésBéci

Félelmetesnek abszolút nem neveznénk. Helyenként találkozhatunk egy kis vér illusztrációval, de semmi több. Ami a történetet illeti, hát az is hagy maga után kívánnivalót. A színészi játék is gyenge, így összegezve mindent, jobb lett volna mellőzni ennek a filmnek a megtekintését.

2019.06.26 HercegPeter

Gyenge horror, gyenge színész teljesítményekkel. Nem elég félelmetes és a történet se kimondottan izgalmas. Van egy valamire valamire való csavar a végén, de a befejezés még így is egy oltári nagy marhaság. Ez is csak egy újabb béna horror. De a kész... Több

2017.12.24 BoBamburg

Borzalmas alakítások és gyenge sztori :D Végén vagy egy kisebb csavar, de bőven kevés ahhoz, hogy jó legyen a film. Plusz elég hamar érdektelenné válik a film, 5-10 percenként már a mobilomat nyomkodtam inkább.

2018.01.02 Bob

10/4-et kapott a film részemről, de csak azért, mert volt benne néhány jobb jelenet. A színészi játékról sokat nem is mondanék, mert csapnivaló. Csak az nézze meg ezt a filmet, aki minden szinkronos horrort szeretne látni.

2018.08.01 Megamovie

Rém gyenge.a története tele van logikai buktatókkal, ami egy gyenge csavarra építkezik, sajnos ezen a gyenge színészi játék sem tud sokat javítani.