Kész katasztrófa

Trainwreck

2016.02.09 Rayman102

Nekem nem tetszett annyira. Voltak benne vicces jelenetek, de valahogy a színészekkel nem szimpatizáltam. Vígjátéknak teljesen korrekt, főleg ha valaki az adott színészeket.

2017.03.09 Acropolis

Egyszeri nézésre kellemes kikapcsolódást adhat a film. Viszont meglehetősen sablonos. Tipikus megszokott amerikai romantikus vígjáték, se több, se kevesebb.

2016.10.05 niky86

Nekem eszméletlenül tetszett a film, rengeteget nevettem rajta. Tökéletesen bemutatja a női lélek rejtelmeit. A legfőbb üzenete talán, hogy sosem késő megtalálnunk a boldogságot, az igazit.

2016.10.13 tiszaizsofi

Tetszett a vígjáték jók a poénok és a jelenetek, még ha kicsit sablonos is némelyik , simán elfér a filmben. A szereplők igazán jó karakterek és szerethetőek. Könnyed kikapcsolódás, szórakoztató film.

2016.03.27 tamas84

Hát ehhez nem kell sok mindent hozzátenni. Zseniális vígjáték, kétségkívül az idei év legjobbja. Intelligens, de mellette humoros is, rég szórakoztam ilyen jól.

2016.06.27 Pock

Kellemes, szórakoztató film, de azért nem jött be minden poén. Egyszeri nézésre leköti a nézőt, de sok nyomot nem hagy az emberben, felejthető, közepes film.

2016.08.29 GaraiV

Sablonos vígjáték, de azért vannak jó poénok benne és egyszer megnézve szórakoztató. Jók a színészek, könnyed kikapcsolódást nyújtott, ötletes, lendületes a sztorija is.

2016.08.24 Emma109

Hát elég gyenge film. A csaj valami borzalmas trampli, nem tudom ki választotta ki a szerepre. Tudom, hogy komika meg minden...de rossz ránézni.

2016.12.02 gubimari

Egyszer mindenképpen nézhető kis vígjáték, ami néha kicsit esetlen, néha kicsit bugyuta, akárcsak a főhősnője. Jókat lehet rajta nevetni és kellemes kikapcsolódást, szórakozást nyújt.

2019.01.08 urbanistaa

A filmben az nem tetszett, hogy a jelenetek és a poénok erőltetettek, sok bennük a sablonos megnyilvánulás és az üresjárat, a tartalom nélküli cselekmény.

2015.11.24 S.Marika

Mondhatnám,hogy a film címe tükrözi a minőséget kész katasztrófa. Voltak benne vicces részek,meg ez a se veled se nélküled szerelem de túl sok története nem volt és visszagondolva a filmre semmi nem ragadt meg belőle csak,hogy volt valami rikító sárga ruhás részeg csaj.

2017.01.08 vesztingerkitti

Nagyon jó az alapötlet de a kivitelezésével voltak gondok , túlságosan sablonosra sikerült és a jelenetet nem kötötték le annyira a néző figyelmét amennyire kellett volna. Sablonos vígjáték , a befejezése nem túl összeszedett kissé ,összecsapottnak éreztem.

2016.08.22 Macika

Aktuális problémákat felvető vígjáték, aminek azért van mondanivalója is. Vicces, jó humorú, jól összerakott film, ami igazán szórakoztatja a nézőt, lazulhatunk rajta.

2016.05.09 Kutyus

Hát, meglehetősen gyengére sikeredett, sablonos és butácska amerikai vígjáték, aminek túl sok mondanivalója nincsen. Számomra unalmas volt, nem ragadott meg, gyenge!