Kész katasztrófa

Trainwreck

2016.02.03 Kandurbaba

Életvidám, kellemes, pörgős vígjáték, aminek van mondanivalója is. A színészek alakítása is tetszett. Szórakoztató, pörgős, élmény volt, érdemes megnézni!

2015.08.28 nagynesze

Közepes vígjáték. Akadnak benne túlerőltetett, túlgondolt részek. Számos vicces jelenet, de azért meglehetősen sok vaktöltény is. A filmet nem tudják maradéktalanul kitölteni a főszereplők. Helyenként unalmas, helyenként pedig meglepően és üdítően hu... Több

2015.12.27 Timejja

Sajnos nekem is az volt az első véleményem, hogy a film egyes részeit híven visszaadja a film címe...Rengeteg erőltetett, érdektelen párbeszéd, sok üres, jelentéktelen párbeszéd...Pedig maga a történet jó lett volna, nem az a szirupos hálivúdi maszla... Több

2016.07.06 szabi17

Számomra egy nagyon súlytalan a címét hűen tükröző film lett. Nem vártam tőle sokat de még azt sem sikerült hoznia. A poénok nekem itt nem igazán jöttek át. Története elég sablonos és a hosszát is kicsit elnyújtottnak éreztem.

2015.11.27 Elemer.K

Hát a főszereplő csaj néha vicces volt,de amikor próbálta játszani a kemény hölgyet az már nem tetszett.Túl sok humor nem volt és a másnaposság sem új téma,egyszer meglehet nézni.

2015.12.10 Bius

Nem eg, nagy szám ez a film,idézhetném a film címét katasztrófa.Volt bennr egy két enyhe poénamin elmosolyodtam de a történet más filmekből lett lopva így nem nyújtott semmi újjat számomra.

2019.07.04 DracoDormiens

Nem volt mondanivalója, csak össze-vissza nyújtották a storyt, semmi értelme nem volt. Nagy csalódás volt nekem.

2019.01.09 Let it happen

Jó sok negatív kritikát kapott ez a film, pedig én nagyon is szórakoztatónak találtam! Persze ha valaki értelmet keres benne, nem igen fog találni! Ez a film azoknak jó választás, akik csak egy kis délutáni limonádéra vágynak! Szerintem humoros volt és pont a főszereplő esetlensége miatt kicsit mindenki azonosulhatott vele!

2016.01.26 Eszti

A film címe mindent elárul arról,hogy milyen ez a film.Másnaposok filmet nem egyszer felfedeztem a történetben.Ez a sárga ruha meg egyszerűen az agyanra ment.Nem is volt olyan poénos mint reméltem.

2016.04.18 jaszon

Sírva röhögős, egyszerűen kikészültem tőle. Barátnőmmel voltam rajta moziba, de ezt haverokkal is látni kell!