Két tűz között

rainman
Charlton Heston
Tia Carrere
Arnold Schwarzenegger

Harry Takser (Arnold Schwarzenegger) nappal egyszerű számítógépes szakemberként dolgozik, ám eközben a szupertitkos Omega csoport első osztályú ügynöke, akinek feladata, hogy megküzdjön a világot fenyegető gonosszal. Még felesége (Jamie Lee Curtis) és lánya (Eliza Dushku) sem tud Tasker titkos… Több

Rendező: James Cameron
Premier (HU): 1994.09.29.

2023.11.18 dailyfilmsan

Szétröhögtem magam Jamie Lee Curtis alakításán!! Régi vágású akció, Bond-film imitáció egy kis terrorizmussal keverve. Sok réteg egymáson, kicsit lehet sok is volt, de attól még nagyon szórakoztató volt.

A titkolózó szuperügynök, Schwarzi, a csinos, dögös, elhanyagolt asszonyka, Jamie Lee Curtis, a történet és az akciójelenetek mind-mind szuper, nézhető, és a megfelelő helyeken a poénbomba is robban. Pl. a lesötétített szobában öltöztetés. Ajánlott film.

2017.12.13 Yosihiro

Igazi James C. Rendezés Arnold főszereplésével. Remek akciófilm. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2018.12.05 Berto49

Beleadtak apait-anyait!

Nem is értem, hogy eddig miért nem néztem meg ezt a remek akció-vígjátékot! Most is csak azért, mert szörfözés közben olvastam, hogy Jamie Lee Curtis játszik benne, aki a „Hal neve Wanda” óta az egyik kedvencem. Itt sem csalódtam benne. A film is nag... Teljes kritika

2020.08.18 stevepisti

Nagyon jó film

Szerintem nagyon jó film. Igazi 90-es évekbeli akcióvígjáték Cameron rendezésével, ezzel a szereplő gárdával, ütős film. Swárci hozza a formáját, Jamei Lee nagyon dögös abban az erotikus táncjelenetben, Tia Carrere szexi rosszlány, a főgonoszunk, Art Malik karaktere inkább vicces volt, mint félelmetes, Bill Paxton karakterén jól szórakoztam. Bármikor összefutok vele valamelyik tv adón, leülök és megnézem, nálam ez még mindig többszörnézős.

A vadászgépes közeli jelenetekhez építettek egy modellt, amit egy daru segítségével mozgattak. A legtöbb jelenetet a helyszíneken rögzítették, csak a nagyon veszélyes részeket vették fel stúdióban.Szerző: stevepisti

Jamie Lee Curtis egy interjúban arról mesélt, hogy számára a legizgalmasabb jelenet a helikopteres mentés volt, ahol a közeli képeken nem használtak kaszkadőrt.Szerző: stevepisti

Schwarzenegger nem volt meggyőződve róla, hogy Jamie Lee Curtis jól működne feleség szerepben mellette, de James Cameron ajánlotta neki, hogy nézze meg a A hal neve: Wandában nyújtott alakítását. Ez győzte meg a színészt, hogy Jamie alkalmas lesz Helen szerepére.Szerző: stevepisti

Tom Arnold mesél egy sztorit a filmben: amikor is a második feleségétől vált el, ő még a jégkockatartót is elvitte a frigóból. Ez valóban megtörtént a színésszel, amikor Roseanne Barrtól vált el.Szerző: stevepisti

(2015. 08. 17.)
Unalom kizárt, itt van nekünk Arnie, a világ tehát biztosan meg lesz mentve, a poénok pedig ülnek, semmi gond sincs ezzel a mozival, akinek esetleg kimaradt volna az életéből, nagyon sürgősen pótolja! Több