stevepisti   2020. 08. 18.

Nagyon jó film!

Szerintem nagyon jó film! Igazi 90-es évekbeli akcióvígjáték, Cameron rendezésével ,ezzel a szereplő gárdával, ütős film. Swárci hozza a formáját, Jamei Lee nagyon dögös abba az erotikus táncjelenetben, Tia Carrere szexi rosszlány, a főgonoszunk Art Malik karaktere inkább vicces volt, mint félelmetes, Bill Paxton karakterén jól szórakoztam! Bármikor összefutok vele valamelyik tv adón, leülök és megnézem, nálam ez még mindig többszörnézős!

Berto49   2018. 12. 05.

Beleadtak apait-anyait!

Nem is értem, hogy eddig miért nem néztem meg ezt a remek akció-vígjátékot! Most is csak azért, mert szörfözés közben olvastam, hogy Jamie Lee Curtis játszik benne, aki a „Hal neve Wanda” óta az egyik kedvencem. Itt sem csalódtam benne. A film is nag... teljes kritika»

Sabnock Sanatory   2019. 08. 27.

A titkolózó szuperügynök Schwarzi, a csinos,dögös elhanyagolt asszonyka,Jamie Lee Curtis,a történet,és az akciójelenetek,mind mind szuper,nézhető,és a megfelelő helyeken a poénbomba is robban ! Pl: a lesötétített szobában öltöztetés !Ajánlott film.

harnas1207   2018. 11. 28.

Arnold Schwarzenegger legmaradandóbb filmje számomra a Terminátorokat leszámítva.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Igazi James C. Rendezés Arnold főszereplésével. Remek akciófilm. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

NFG   2018. 03. 30.

Ez aztán egy tényleg kiemelkedően remek film! Minden másodpercét élveztem! Zseniálisak a színészek alakításai kivétel nélkül! A történet pedig izgalmas, de mégis kellő humor van benne!

rainman   2020. 01. 06.

Mai szemmel nézve is korrekt darab. Még 2020-ban is elképesztő látvánnyal bíró, remek akció/vígjáték! Egy mára kihalt stílus képviselője. Manapság nem találkozni ilyen stílusú filmmel; minden akciófilm próbálja túl komolyan venni magát, de Schwarzene... több»

Charlton Heston
Tia Carrere
Arnold Schwarzenegger

Claude Zidi 1991-es „Titkolt titkosügynök” cimű filmjének amerikai újragondolása.

(Berto49)

A hídrombolásos jelenet ötlete az MI 3-ik részét is megihlette.

(HETEDIK )

A filmben látható vadászgép egy brit vadászbombázó volt.

(HETEDIK )

Mikor Curtis elesik, látszik Schwarzenegger arcán a döbbenet. Cameron szándékosan bennhagyta a jelenetet a filmben.

(HETEDIK )

Mikor Curtis tánc közben a padlóra zuhan, nem eltervezett volt, de Cameron bennhagyta a filmben.

(HETEDIK )

Schwarzenegger táncleckéket vett a film miatt.

(HETEDIK )

1994-ben a 3. legtöbb bevételt hozó film volt.

Jamie Lee Curtis a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.

Art Malik másodszor alakít terrorista vezért. Korábban a James Bond: Halálos rémületben c. 1987-es James Bond-filmben játszott hasonló szerepet.

(kázsé)

A filmben 71 ember hal meg.

(kázsé)

Unalom kizárt, itt van nekünk Arnie, a világ tehát biztosan meg lesz mentve, a poénok pedig ülnek, semmi gond sincs ezzel a mozival, akinek esetleg kimaradt volna az életéből, nagyon sürgősen pótolja! több»