Truman Show

The Truman Show

2015.03.02 HZ007

Jim Carrey egyik legjobb alakítása. A film nagyon jól leplezi le a média hazugságait és befolyását az életünkre. A szimbólumrendszere és a humora kiváló. Egy nem éppen vicces témát dolgoz fel roppantul szórakoztató módon.

2015.01.22 sggyula

Félve álltam a téma elé, de tetszett. Jó a kivitelezés és az ötletek és olyan nonszensz hogy imádtam. Jó

2017.02.02 Superbad

A film nagy hatást fog tenni bárkire is, aki tesz egy próbát vele. Jim Carrey bebizonyította már tehetségét a vígjátékokban, de ebben a drámai alkotásban is hibátlanul alakít. Az évek során alap filmmé nőtte ki magát, nem véletlenül 10/10

2015.03.01 Agnes96

Végre egy film, ahol Jim Carrey nem túlozza el a szerepét. Maga a történet érdekes, az ember (legalábbis én) elgondolkodik egy pillanatra, hogy mi van, ha ő is egy nagy showműsor része csak...

2015.01.28 palacsinta

Ötletes sztori, egy olyan témát feszeget, ami mindannyiunk fejében megfordult már. Mi van, ha valaki folyamatosan figyel bennünket, és nem is létezik a szabad akarat? Jim Carrey-nek a komoly szerep is jól áll, szokatlan tőle, de aki kedveli a színészt nem fog csalódni.

2015.03.31 [email protected]

Érdekes film, kiskoromban féltem tőle valamiért. Felnőtt fejjel többet mond a film. Érdemes megnézni, Jim nagyon nagyot alakít benne. :)

2015.02.28 norbikess

Jjm Carrey ebben a filmben bizonyítja, hogy nem csak a gumiarcú mókamester szerepben kiváló, hanem komolyabb szerepekben is nagyot tud alakítani. A film nagyon jól fel van építve,nincsenek üresjáratok. A karakter nagyon jól ki lett találva, hisz egy emberként szurkolunk Trumannek, hogy kiderítse az igazságot.

2015.02.04 Drein

Vicces, megható, szívszorító, elgondolkoztató, izgalmas. Jim Carrey nagyon jól alakítja a figurát, érdekes őt nem komikus főszerepben látni, hanem drámaiban. A zenék is nagyon jók a filmben.

2015.12.31 Freenet

Örök kedvenc. Még nagyon régen láttam először, azóta többször is újranéztem. A végén csak nézel ki a fejedből, és próbálod felfogni, hogy tényleg ez történt.

2015.02.22 ildimari92

Megrázóan gyönyörű alkotás elpusztíthatatlan szerelemről és az én korlátjainak legyőzéséről a tömegek elvtelen kiszolgálása ellenében! Nem nagyon éltem még bele ennyire magam egy főhős helyzetébe, főleg abba, ahogy érez Sylvia iránt, ahogy fénykép hí... Több

2015.02.13 tuskólédi

Nagyon jó film. A történet egyedülálló, izgalmas, szórakoztató. Jim Carrey-t jó látni egy komoly szerepben. Igazán jó film.

2023.06.08 mamorosmalna

Zseniális film, ahogy mondják. Magával ragadó alkotás.

2015.02.19 Fedina0622

Komikus, pont annyira, mint ahogyan kell. Sosem gondoltam volna, (SPOILER) hogy az csak egy díszlet.

2015.02.15 Jessie

Na igen, ez nagyon megfogott. Maga az abszurd történet, a város miliője és a tanúlság a végén. ahh...jó film na :)