Truman Show

The Truman Show

2016.08.22 Mliklós29

Remek film, annyira jól van összerakva, hogy hihetetlen. Az elrejtett reklámok a filmben remek ötletnek bizonyultak.

2016.10.11 Garfbob10

Remekül sikerült film, melyben Jim Carrey végre megmutathatja, hogy a humoros karaktereknél többre is képes. Tetszett ahogy Truman szép lassan kezdi érezni, hogy valójában egész élete egyetlen valóságshow, majd próbál kimenekülni, amit Ed Harris és a teljes stáb próbál folyton megakadályozni.

2015.11.03 Cptn_Cold

Volt már ennél jobb is. Nem értem mit esznek ezen a nézők. Nekem kicsit sem adott vissza abból, amit a címe takart vagy akár a bemutató. Sokkal jobbra számítottam sajnos a földre ültem miután megnéztem.

2016.09.02 johndoe83

sanya... Ne keverjük már ide az éhezők viadala nevű förmedvényt, ha kérhetném! Még 1 mondatba se! Ez 95/100, az meg 25/100.. Tökéletes film! Imádom! Mindenkinek meg kellene nézni! A fent említettet meg elkerülni..

2015.05.02 Mozi22

elgondolkodtató, tragikus és mégis Jim Carrey

Nagyon elgondolkodtatott ez a film ... Show műsor mi? Ne hidjétek hogy mi nem játsszuk meg néha magunkat ám...

2016.11.23 Szőr SzereLő

Egyik nagy kedvenc. Zseniális sztori. Mindenkinek látni kell. Nagyon ki van találva. Óriási alakítás Jimtől.

2016.04.25 Macko

Különleges, nem mindennapi film, amiben nagyon jól alakít Jim Carrey. Nem véletlenül az egyik legismertebb alakítása ez a film. Érdekes és elgondolkoztató.

Számomra Jim Carrey ebben a filmben lett igazán jó színész!

2015.11.27 storeman

Nagyszerű volt Jim Carrey-t egy komolyabb, persze ettől még nagyon humoros filmben látni. A kórházas jelenet, az autóút és a kakaóreklámos rész képviselik a vígjátéki vonalat, onnantól kezdve indul a drámaibb rész.

2019.01.05 MissFortune

Jim Carrey nagyot alakít, mint mindig. Egy teljesen átlagos filmként indul és már kezd egy picit unalmassá válni, amikor váratlan fordulat történik és érdekessé válik.

2020.10.24 Larissa Armond

Igazi amerikai életutánérzés, egy haldakló társadalom fricskája az egészséges emberek irányába. A reklámokon felnőtt generációk, akik betegesen falják a valóságshow-kat, egyszer csak azon veszik észre magukat, hogy az ábrándvilág az orruk előtt dől dugába.

2014.10.28 philboy

A Truman Showból simán lehetett volna egy nagyon laza és semmitmondó, helyzetkomikumra építő vígjátékot csinálni, de hála a jó égnek, az alkotók nem így tettek, sőt. A túlságosan habos-babos és takaros felszín alá szépen behúzták azokat az érzéseket,... Több

2023.04.30 Rics

Eléggé komolyan bemutatja a világ kultúránkat.