Truman Show

The Truman Show

2017.11.16 baalint

Hát, vígjátéknak annyira nem nevezném, legalábbis nem az a földön fetrengős fajta :) Elgondolkodtatónak viszont igen,és Jim Carrey miatt egy remek kis film lett.

2017.01.20 Katkatt

Sajnos nem túl sűrűn adják, de akkor mindig megnézem. A történet 5 csillag és a szereposztás is pazar. Imádom.

2017.01.15 holnaputan

A besorolhatatlan kategóriájú film, Minden percét imádom, mert mindennek fontos szerepe van benne. A reklámok, a snittek, a rendező.

2016.12.14 Pappcsino

Filmes téren elég nagy elmaradásom volt, már ami a Truman Show-t illeti, csupán néhány hete láttam először. Annyian dicsérték, gondoltam, ezt meg kell néznem nekem is. Jól tettem, ugyanis egy rendkívül jó és tartalmas filmélménnyel lettem gazdagabb.

2016.05.07 anita9215

Hihetetlenül szórakoztató film. Nagyon szerethetőek a karakterek, ez pedig igazán fontos szempont nekem és persze a sztori, ami nélkül fabatkát sem érne a film. Nagy kedvencem lett és csak ajánlhatom.

2016.11.22 csocsicsoda

Az egyik legkiválóbb film amit valaha láttam, sokkal jobb filmet nem is lehet csinálni. Annyira magával ragadó a története, hogy az leírhatatlan, aki még nem látta mielőbb pótolja.

2016.08.23 beus1987

Nagyon tetszett, izgalmas történet egyedi kivitelezés. Remek volt.

2016.06.17 Panna

Fantasztikus film. Sajnálom, hogy nem tudom úgy megnézni, hogy ne tudnám a párbeszédeket szinte kivűlről. Jó lenne, ha mindig úgy nézhetném, mintha most látnám először.

2015.12.29 Luxury

Imádom Jim carray összes filmjét. Mindig hatalmasat alakít. Szerintem ez is nagyszerű alkotás és igazán vicces. Érdekes a története és elég jó alkotás.

2016.09.22 kecsaa

Fura belegondolni abba, mi lenne, ha a film alaptörténete valóságos lenne, igen elgondolkoztató. Jim Carry ez alkalommal nem sírva nevetést vált ki az emberből, hanem mosolyt és együttérzést.

2017.08.28 ocskol

Jim Carrey főszereplésével az egyik nagy kedvencem. Tetszik a film felépítése, ahogy lassan bontakoznak ki a háttérben megbúvó részletek, majd derül fény mindenre. Ajánlom.

2015.11.23 Beniko

Sikeresen kiragadta ez a fim, hacsak egy rövid időre is Jim Carrey-t a lökött állati nyomozós szerepből. Jó elképzelés igényes színészi teljesítménnyel.

2015.02.09 Manyi

Az ötlet elég egyedülálló. Szórakoztató, vicces, rendhagyó film.

2015.08.26 csongi888

Kedvenc filmem, ezt a filmet láttam a legtöbbször életem során, mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató, érdekes, egy szóval FANTASZTIKUS! Jim Carrey nagyszerűt alakít benne, ő is hozzá tesz a kivételes történethez egy jó nagy lapáttal. Sajnálom, hogy nem láthattam moziban, 3D-ben óriásit robbantana.