barcika   2019. 02. 26.

Bruce Willis "külső nézetes módban" akciózott ebben a filmben. Nekem tetszett ebben a filmben is annak ellenére is, hogy nem a sablonos John Mclane-es figuráját játszotta! Hogy maga film átlagos volt a maga mivoltában és semmiben nem tért el a Holly... több»

mamiéstöti2   2017. 05. 02.

Nagyon jó film Bruce Willisnek a rosszfiú szerep is jól áll. Végig izgalmas történet egy jóképű tűzoltóval a főszerepben, aki megmenti szeretteit és győz.

hejnekem   2015. 04. 30.

Úgy éltem oda a film elé, hogy megnézek egy jó Bruce Willises filmet, erre ő alig szerepel benne, a film meg unalmas, gagyi és kiszámítható. Egyszernézősnek se ajánlanám senkinek se.

Rosario Dawson és Kevin Dunn másodszor dolgozott együtt a Száguldó bomba (2010) után. Mindkét filmben Dunn, Dawson főnőkét alakította.

A filmnek 21 executive producere volt, ami egyfajta rekordnak tekinthető. Mondjuk ez a szám nem is olyan meglepő, ha azt vesszük, hogy 7 különböző produkciós cég is dolgozott a filmen.

A film nem került mozis forgalmazásba, egyből DVD/Blu-ray-en jelentette meg a stúdió.