Tűzróka

Firefox

2022.08.19 HE7EDIK

Érdekes, hogy a Top Gun az egekig van magasztalva, ezt a jó kis klasszikust pedig szépen elfelejtették. Pedig a látvány még mai szemmel sem olyan vészes, a sztori pedig az akkori viszonyokat boncolgatja.

Eastwood az egyik legnagyobb kedvencem, és szerintem ez a messze legrosszabb filmje. Látványos, de nekem tökéletesen semmitmondó és érdektelen. C. E. jól játszik, de max. ennyi a pozitívum az egészben.

2015.05.05 ZeroHero

Zseniális volt, zseniális a mai napig. Eastwood fantasztikus, mint mindig. A cselekményvezetés jó volt, a képi megvalósítás is. A vizuális effektusok a helyén voltak, a kornak megfelelően. A szinkront is eltalálták. Minden rendben volt a filmmel kapcsolatban, a jelmez megbocsátható.

2016.09.05 sipiarpi

Egynek jó volt, bár megmosolyogtatóak voltak a vizuális trükkök, a díszletek és az egyenruhák. Kicsit B-kategória felé ment el a dolog. Eastwood kemény mint mindig.

2018.06.21 Terminátor6

Eastwood talán leglátványosabb filmjével van dolgunk. Már a cím is sejteti, hogy valami titkos csodafegyver körül forog majd a történet. Valóban, orosz repülőgép prototípus amerikai kézre kerülését figyelhetjük meg. Mindez nyakon öntve a hidegháborús... Több