A magas ősz férfi társat keres

Un profil pour deux

2022.06.30 Dorkateo

Pierre Richard-ra úgy emlékszem, mint a világ legsármosabb ügyetlen férfijára. Mára ebből csak a szemei maradtak. A film is ilyenre sikerült, apró kis nüanszok, helyzetkomikumok sora lazán felfűzve. Az "elmegy" kategóriába tenném.

2017.09.15 Berto49

A magas szőke férfi az elmúlt évtizedek során felismerhetetlenné öregedett, legalábbis számomra. A közkedvelt Pierre Richard ennek a filmnek az elején egy megkeseredett, a gyászába begubódzott nagyapát alakított, aki a vélt agorafóbiája miatt már két... Több

2018.02.15 Deku

Nekem ez a fajta film nem is kicsit elvont. Gyakorlatilag semmi olyan érdekes pillanata nincs a filmnek ami szerethetővé tenné. Sőt szerintem ez inkább irritáló történet szempontjából.

2021.02.01 De Matt

Értékes, érdekes film az életről

Nekem személy szerint nagyon tetszett a film, több okból is. Habár nem egy szuperprodukció, meglepően jó és humánus történet arról, hogy egy idős, magára hagyott ember hogyan képes kivirulni egy kis segítséggel, odafigyeléssel. A filmben egyszerre ott van az életöröm és a bizonytalanság, de egyértelműen az öröm diadalmaskodik. Hatalmas teljesítményt nyújt az idős Pierre Richard, akit egy másfajta műfajban ismertünk meg, de ez a mostani annál sokal tartalmasabb...

2017.04.13 MiAzAki

Pierre Richard filmjeit mindig is bírtam, nagy fazon az öreg, és ahol ő felbukkan, ott a humor is garantált. Nekem bejött a film, nem olyan harsány, mint a hollywoodi vígjátékok, de épp ez tetszett benne. Merem ajánlani!

2017.04.16 Penge

Aranyos vígjáték, bár emlékezetesnek nem feltétlenül mondanám. Egyszeri alkalomra jó volt, általában felüdülést jelentenek számomra a francia vígjátékok. A sztorija jópofa, azt is mondanám, hogy egyedi, abszolút pozitív élmény volt.

2017.10.08 novop

A szokásos francia vígjáték. Nem egy pörgős darab, az eleje kicsit nehézkesen indult, de egy percig sem unatkoztam. Jó egy kicsit kilépni a pörgős akció, dráma filmekből. Tetszett.