Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Under the Shadow (2016)

Under the Shadow

bettina50   2019. 10. 15.

Érdekes hangulatú film,a végén szokatlan megoldásokkal okozott borzongást .Ajánlom.

Queenakasha   2018. 03. 18.

Amikor tudomást szereztem erről, hogy iráni horror készül rögtön belelkesültem. Alig várom mindig hogy végre valami mást lássak, ne csak a tipikus amerikai filmeket. Cseppet sem bántam meg. Annyira tetszett a képi világa, a hangulata a hanghatások. Végig feszülten figyeltem mi következik.Jó lenne hasonlókat találni még.

BoBamburg   2019. 03. 18.

Szemezgettem egy ideje a filmmel, de valahogy mindig másra esett a választásom. Most azonban eljött az ő ideje is. Nem mondom, hogy gyakran nézek iráni horrorokat (vagy bármilyen filmet), de így elsőre szép kezdés volt. A film egész szépen ötvözi a v... több»

Cercei   2016. 11. 28.

nagyon eros, pszichologikus-szellemes horror, ami vegre egy kicsit kilog a sorbol, van otlete, es szuper a kivitelezes, nem egy tucatfilm, mint amilyenbol az elmult evekben szazakat legyartottak

Karakterei, a kultúrával és társadalommal kapcsolatos gondolatai legalább olyan fontosak, mint hogy rettegjünk szellemeitől, és bár szomorú, hogy ezzel már különleges horrornak számít, de mégiscsak ezért figyelemre méltó darab.
8,5/10 több»

"Az "Árnyékban" az év egyik meglepetésfilmje volt számomra és bár bizonyos szempontból a "A mumus - The Babadook (2014)" testvérfilmje is lehetne, annál jobban tetszett a visszafogott dramaturgia miatt." több»