
Vélemények (27)
Egy horrorfilmnél nem szoktam nagy csodákat várni. Ebben sem voltak nagy megfejtések, de legalább nem volt unalmas. Próbált valamit újítani ezzel az újraéledős témával, és a történet is pörgött. A darálás megy benne, de azért van egy alaptörténete is... Több
A bőven nézhető kategória, de valahogy mégis a szürke X-edik árnyalata. Sok időhurkos film van, köztük horror is. Itt ráadásul variálódnak a halálok. Nem azonos mód(ok)on, nem azonos sorrendben történnek. Ez akár egyedivé is tehetné a filmet, ami ráa... Több
Érdekes, hogy nem próbálta teljesen lekövetni a játékot, és mégis teljesen jó lett, pedig amikor először láttam az előzetest, nagyon húztam a számat rá, de igazából kellemeset csalódtam. Jól voltak megoldva a jelenetek, és a történet is egyben volt. ... Több
Rég láttam már ennyire izgalmas, fordulatos horrort moziban. Hétfőn sikerült megnéznem. Nagyon jó film. Vajon hányan élik túl az éjszakát?
A látvány és a hangulat jó, de a történet elég gyenge (bár más horrorokhoz képest nem rossz), és emiatt nincs semmi tétje annak, hogy ki hal meg, így elég érdektelenné válik. A játékhoz sajnos szinte semmi köze nincs, ami van, azt is gyengén emelték át.
Hasonló filmek
Végignéztem. Rossz. Ha ez lesz az első horrorfilmed, ettől nem fogod megkedvelni a műfajt. Pedig a csajok szépek. Viszont a barna srác nem tudom, hogy hogy került erre a pályára.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Ne kezdjen bele senki, semmi értelme! A történet sablonos, fordulatoktól mentes. Reméltem, hogy egyszer majd lesz valami hűha benne, de semmi... Elsztorizgatnak benne, a vége felé kiderül, hogy elfelejtették az eddig történteket, de szerencsére a tel... Több
A játékról nem sokat tudok, de a filmváltozata nagyon tetszik. A film eleje nagyon lassan kezdődik, de utána már nagyon beindul a cselekménye. A szereplők nagyon passzoltak a filmben, jól alakítottak. A brutalitás és a véres jelenetek pont kellőképpe... Több
Se eleje, se vége, klisékkel tele. De mégis, műfajához képest teljesen korrekt, egyszer nézhető. A díszletek elég kreatívak voltak, a szereplők sem voltak túlságosan idegesítőek.
A játékhoz nem volt szerencsém, így szűzen ültem be a filmre. Voltak benne nyilván tipikus horrorfilm-elemek, és vannak kérdéseim, amikre nem kaptam választ, de az lehet, csak engem zavar. Ehhez képest is tetszett a film. Az ilyen adaptációkkal mindi... Több
Nagyon nem érte meg a mozijegy árát. Az időhurkos rész ragadta meg a figyelmem, emiatt voltam kíváncsi a filmre, erre semmit nem tudtunk meg róla, miért alakult így. Csak valami bányáról, de mintha annak sem lenne semmi köze a sztorihoz. Nem tetszett, ebből az alapsztoriból sokkal-sokkal többet lehetett volna kihozni.