Érdekességek: Yesterday (2019)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

A film összbevétele 98 017 300 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 105 913 934 forintot termelt. A hazai mozik összesen 74 300 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Yesterday Himesh Patel első egészestés filmje. A színész korábban olyan sorozatokban tűnt fel, mint az EastEnders vagy a Damned.

A film koncertjelenetét Norfold Townban (Gorleston) forgatták, melyben javarészt helyieket láthatunk statisztaszerepben.

A filmben feltűnik a népszerű popénekes is, Ed Sheeran is, aki több alkalommal is nyíltan beszélt arról, hogy a Beatles zenéje nyújtja a legfőbb inspirációt a saját dalaihoz.

A Yesterday világpremierje 2019. május 4-én volt a Tribeca Film Festivalon.

A filmet vegyesen fogadták a kritikusok. A Yesterday a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon jelenleg 64 százalékon áll (2019. június).