Yesterday

Yesterday

Supernatural Movies
2019/06/22

Laza, nyári feel-good movie Danny Boyle-tól
A romantikázásra vágyakozók futhatnak vele egy kört, mert randifilmnek, vagy egy laza feel-good movie-nak tulajdonképpen nem rossz a Yesterday, csak hát adódik a kérdés: ha a moziból hazafelé beütne egy globális áramszünet, ami után az emberiség elfelejtené az egész filmet, ahogy van, vajon hiányozna bárkinek is? Több

Filmezzunk.hu
2019/06/23

Értékelés: 7.8/10
Lehet, hogy most egy cseppet túl habosra és könnyűre sikerült Richard Curtis-Dannie Boyle kettős munkája, de nekem nyáron nem volt másra szükségem, pont elég volt ahhoz, amit ígért a film. Több

Vox.hu
2019/06/27

Nyári limonádénak rendben van, de Danny Boyle és Richard Curtis párosától ennél többre számítottunk. Több

Artsomnia
2019/06/27

A Yesterday egy egyedi, üdítő zenés-romantikus film, ami lerántja a leplet a kizsákmányoló és elkorcsosult zeneiparról, mindezt pedig önreflexíven és szerényen teszi. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin

Lopott dalok költője
A végeredmény egy kedves kis mese a popkultúra egyik legmeghatározóbb együttesének dalaival megfűszerezve, ami nem akar többnek látszani annál, mint ami. Több

MovieAddict
2019/07/01

A Yesterday összességében könnyed esti kikapcsolódás sok komikus-vicces jelenettel, jó The Beatles-feldolgozásokkal és egy érdekes, ám nem teljesen kiaknázott koncepcióval. A világot nem váltja meg, nem lép be az ikonikus romantikus vígjátékok sorába, de azt eléri, hogy utána egész este a ’60-as évek legjobb számaira riszáljon az ember. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!