
Vélemények (4)
Fél órán keresztül elszántan néztem, egyszer azt hiszem, el is mosolyodtam. De fél óra elteltével még mindig nem tudtam, hogy mi a toszt látok. Valószínűleg nem vagyok eléggé tájékozott, nincsen hozzám bevezetve semmilyen broadcast média, nem nézek ... Több
Imádom ezt a csoportot. Mindig vidámak. Furcsán hangzik, de a három író is főszerepben van ebben… Különösen szeretem, hogy Conan O' Brien szerepelt a filmben. Nagyon élveztem ezt a hülye filmet, ők az SNL fénypontja, és határozottan az én humorom. E... Több