Úszó erőd

Under Siege

2023.04.02 Gamehun638

Tipikus B kategóriás film, amit otthon, valamelyik adón nézel meg este. Viszont a 90-es évek akciófilmjeit ezzel lehet bemutatni. A főszereplő sebezhetetlen, van egy őrült vezető és az alattvalója. Minden kiszámítható, de annyira hangulatos alkotás. ... Több

2020.02.23 drg0602

Szerintem nem rossz film, kellemes kikapcsolódás, ami Steven Seagal és Tommy Lee Jones szereplésével még simán nézhető mai szemmel is. Jó történet, látványos harcművészeti jelenetek, jó film szerintem.

Tommy Lee Jones mint rosszfiú hihetetlenül béna megoldás, Segal itt már lejtmenetben, Erika Eleniak villant, ami szemet gyönyörködtető, de úgy nagyjából ennyi. Semmi olyan, amiért érdemes lenni, elővenni, leporolni és újra megnézni! Közepes és teljesen átlagos.

2018.07.19 Norbert93

Steven Segal kevés filmjeinek egyike, amit végig is tudtam nézni. Egyszerű, de nem rosszul megírt sztori, tipikus B kategóriás akciófilm. Mint színész itt is pocsék volt, de még itt volt minimális arcmimikája is.

2022.05.23 uniterra

Segal régebbi filmjeiben még érdekesek voltak a verekedős jelenetek. A sztori színtiszta B-kategória, a megszokott fordulatokkal. Segal mindig hős, Segal mindig nyer, a nő mindig csinos. Ennél többre nem is nagyon emlékszem. Viszont, ha ilyen filmet akarok nézni, tudom mire számíthatok, pont ez benne a jó.

2015.10.31 MrBlond

Talán ez a legismertebb seagal-film, ami a többiehez képest jobb is egy fokkal, föl van javítva a remek Tommy Lee Jonesszal, és a felejthetetlen tortás jelenettel.

2015.08.23 ZiggityZag

Én bírom ezeket a filmeket, amikor egy szakácsból előbújik a titkos fegyver, elbújik a fagyasztóban, aztán mindenkit kinyír. Pihentető, nem kell gondolkozni rajta.

2015.12.03 Guszti

Seagalnak nincsen sármja még a legsikerültebb filmjeiben sem. Ennél csak rosszabb filmjei vannak, de egyedül Erika Eleniak formás vonalai voltak csak élvezhetőek benne. Az akció átlagos, a sztori átlagos, Tommy Lee Jones alakítása ciki. Ha belegondo... Több