Utazás a Föld középpontja felé

Journey to the Center of the Earth

2020.07.20 Interfectorem Sabnock

Szegény Verne Gyula,ha most ezt megnézné,nem hinne a szemének.Egyszerűen nevetséges,úgy a film,úgy a filmes trükkök.A színészi játék is harmat gyengére sikerült.Eric Brevig hogy mit akart vászonra vinni,azt szerintem még maga sem tudja.Erőltetett bohóckodás az egész.

2017.04.11 indingo

Igazi utazós, világlátós kincskeresős móvi. Van egy picit retro hangulata a témának, és a földtani vonatkozásokba se menjünk bele, ezektől eltekintve egy élvezetes film.

2016.10.16 ArpiHajdu és Réci

A film abban a korszakban készült, amikor még nem lőtték el minden egyes filmnél/animációs filmnél a 3D-s poént. Így amikor a moziban láttam, teljesen lenyűgözött a több dimenziós hatás. Ez a film ugyanis egyértelműen óriás vásznon kel életre (egyes ... Több

2019.04.23 Ms. Akárki

Brendan Fraser miatt néztem meg ezt a filmet. Egyik kedvenc színészem. De ez a film sajnos harmatgyenge lett. Emlékszem, 3D-ként reklámozták, de volt kb. 4 jelenet, amit megcsináltak a filmben. És még az is szemsértően gagyi animáció volt. Van ennél jobb hasonló fantasy, vagy inkább a könyvet ajánlom.

2019.01.09 harnas1207

Hihetetlen csúnya látványvilág, és bugyuta történet. Számomra érthetetlen, hiszen egy 2008-as filmről van szó. A történetből sokkal többet ki lehetett volna hozni, mint egy ilyen óvodás történetet.

2018.04.19 TomÁcs

Josh Hutcherson nem tartozik a kedvenceim köz, már gyerekként is olyan bamba feje volt. Történetben igazi kalandfilm, bár egy bizonyos kor alatt. Látványban közepes.

2017.07.26 Lonka

Jules Verne regényeiben mindig is ott volt a gyerek. Rejtélyekkel átszőtt film, amit minden gyerek vagy gyermek lelkű felnőtt csak élvezni fog.

2018.03.30 NFG

Habár szerintem kifejezetten meseszerűre sikerült, mégis valahogy látványos, izgalmas és élvezhető volt! Persze voltak benne enyhén vontatottabb jelenetek!

2020.03.08 Érdeklődő

Családi mozizásnak jó

Szórakoztató mozgókép, amit minden korosztály megnézhet. Egy kalandfilm, apró megmosolyogtató jelenetekkel.

2018.03.30 NRD

Szerintem jó lett a film. Bár a dínos rész kicsit el van túlozva, a történet, és a cselekmény érdekes. Nekem nagyon tetszett az a rész, ahogy a könyvben le van írva minden, és a margóra van jegyzetelve.

2016.04.24 tamas84

Nekem ez a feldolgozás annyira nem tetszett, bár általában semmi bajom Brendan Fraserrel itt kicsit idegesítő volt a karaktere, plusz az egész sztorit nagyon gyerekfilmesre vették, és kimaradt belőle valahogy a kalandos, rejtélyes elem. Szerintem sok... Több

2019.03.24 Tyoci

Mindenképpen élveztem ^^ Egyszer simán megnézhető, bár van egy jobb verziója is ennek a filmnek, az 1999-es. Azt mindenképpen tudom ajánlani...

2016.02.22 BlaBlaBla

Kellemes, erőszakmentes mese-film, amelyeket gyerekekkel is meglehet nézni, valószínű nekik jobban is fog tetszeni. Úgy rémlik, hogy a dínó elég jó volt benne.

2015.05.01 Mozi22

nem rossz, de szerintem túl gyors a cselekmény. Ezt leszámítva jó és Brendan Fraser!