Úton hazafelé − Egy hihetetlen utazás

Homeward Bound: The Incredible Journey

2023.08.17 Sz396367

Zseniális!

2018.07.26 Norbert93

Imádtam gyermekkoromban. Igazi családi mozi volt akkoriban. Ideje megint elővenni és megnézni.

2015.06.30 Enccso

Egyik kedvenc gyerekkori filmem. Azon túl, hogy a cuki kutyák macskák beszélnek, eléggé tanulságos, hogy a mit meg nem tesznek, hogy viszontlássák a gazdáikat.

2017.01.22 MKristijan

Gyerekkorom kedvence, és azóta is ha megy a tv-ben megnézem. Igazi családi mozi hétvégére :)

2017.09.24 Deku

Nagyon szomorúvá tett ez a film, legfőképp azért mert többet vártam tőle első benyomásra és kiderült, hogy tele van sablonos momentumokkal. Szerintem nagyon nem ilyet vártak az emberek.

2017.02.02 tilino

Nagyon édes film, könnyen megkedveljük a kedvenceket benne. Érdekes a történet is, kikapcsolja a nézőt és nagyon beleéli magát az ember. Megható és humoros, nagyon szívhez szóló történet. Érdemes gyerekeknek és felnötteknek is megnézni!

2019.07.20 Ms. Akárki

Kedves történet. Gyerekként nagyon sokat néztük a testvéremmel. Állatimádó gyerkőcöknek tökéletes választás ez a film. Aranyos és tanulságos történet, hogy az állatok mit meg nem tesznek, hogy végre hazajussanak régi gazdáikhoz.

2017.10.14 kevelin

Nagyon aranyos állatos film, mindig elsírom rajta magam. Nagyon kedves történet, gyerekeknek kötelező

2016.04.16 Kate Rainbow

Kismilliószor láttam ezt a filmet. Gyerekkorom egyik hatalmas kedvence, és a mai napig elbőgöm magam a végén. Csodaszép és nagyon ötletes. Nincs összecsapva, szépen van felépítve a történet és az érzelmekre rendkívül hat. Ajánlom mindenkinek.

2016.02.24 Telezsu

Aranyos, szívhez szóló kis film nem csak gyerekeknek, hanem korosztálytól függetlenül mindenkinek! Kellemes, szórakoztató, többször nézhető film. Nekem nagyon tetszett.

2015.03.26 habtündér

alap családi film! vannak benne vicces, kalandos, drámai részek is, a karakterek szerethetőek. Gyerekként nagyon kedveltük tesóimmal és így utólag is egyértelműen a pozitív filmélmények közé sorolódik:)