Üvegtigris

Üvegtigris

2017.02.09 Enjoy

Nagyon sokan szeretik a filmet. Nekem nem tetszett. Erőltetett, primitív a humora, az egész film stílusával van bajom. Csalódás volt, a műfaja nem jön be.

2016.06.11 Mulds

Páratlanul jó kis film lett ez. Akadnak páran, akiknek ez nem tetszik, de szerintem egészen rendben volt mind alakításilag mind rendezésileg a film. Erős történet és kedvelhető az egész.

2015.06.16 cunci

Szerintem zseniális volt. Humoros, ötletes és ugyanakkor sajnos igaz is. A film nem igazán akar többnek látszani, mint ami valójában. Ez egy MAGYAR vígjáték, a tipikus magyar "suttyó"-humorral. De azért mégis csak van némi tanulsága. Az alaphelyzet é... Több

2016.05.25 Edeske

Annak ellenére hogy sokan istenítik a filmet, engem nem fogott meg. sem a humora, sem a szereplők alakítása nem jött át. Unatkoztam rajta. Gyenge, idétlen film.

2017.07.04 gerda

Engem ez a film egyáltalán nem kötött le, nem találtam benne humort se jó történetet vagy bármi olyat ami miatt megnézném. Vannak kedvenc magyar filmjeim de ez fog közéjük tartozni.

2017.05.15 VK

Egyáltalán nem tetszett a film. Szerintem a humora kifejezetten gyenge, nem stílusos. A műfaj sem tetszett és a színészek alakítása sem győzött meg. Gyenge.

2015.06.28 Buborék

Nagyon jó ez a film! A színészek zseniálisak! A történet nem egy nagy durranás, de hát magyar filmről van szó... :) Mégis hatalmas! A humora pedig, kegyetlen!!

2015.06.16 Miss Rika

Ebben a filmben a világon semmi se tetszett. Kezdve azzal, hogy magyar film és folytatva az irtó borzalmas "vicceken" át a történetig. Nem egy maradandó dolog ez.

2016.07.25 N.Béla

zseniális magyar vígjáték az Üvegtigris. A szereplőgárda előtt megemelem a kalapom. Izgalmas és lassú is egyben. Pont eltalálta a rendező az egyensúlyt. Igazi magyaros virtusú humor van benne, amin egyszerűen nem lehet fapofával végigülni. Klasszikus.

2015.06.30 BuBu

Igazi magyar humorral megáldott, tökéletes film! Aminek a története nem sok mindent mondó, de mégis nagyon jó! A színészek egyszerűen tökéletesek, a rendezés kiváló!

2015.06.29 macikutya

Szerintem az egyik legjobb magyar film lett ez. Rengeteg mondanivalója van a filmnek, kiváló forgatókönyvvel, kiváló színészekkel és szerethető karakterekkel.Nagyo nagy rész a büfé kocsis jelenet: "-Kérem a panaszkönyvet! -Nincsen. -Olyan nincs hogy nincs. -Akkor van. -Hol? -Zacsiba'."

2015.06.01 *tünde

Hatalmas poénok, hatalmas arcok. Tökéletes kikapcsolódás. A humor mindent visz. Igazi magyar film. Lényege semmi, a humor az alapja.

2015.06.30 bigi

Szerintem egy remek, magyar kultfilm született, végig röhögtem az egészet. A karakterek jól ki vannak dolgozva és jól el vannak játszva. Csoki nagyon nagy figura: "csokinak hívnak, anyámmal élek, babettám van és ne legyek kemény?"

2015.06.16 AESB

Fantasztikus film! Nagyon eredeti és hihetetlenül humoros, pedig nincs egy sokat mondó története, de mégis végig leköti a néző figyelmét! A színészeket pedig, hihetetlenek, egytől egyig nagyszerűek!