Üvegtigris

Üvegtigris

2015.02.22 wimate

a magyar filmek kihagyhatatlan kategóriája, iszonyú szórakoztató, első osztályú magyar humorral

2015.02.10 Katie75

Szeretem Rudolf Pétert és persze a többieket is.Nem messze forgatták tőlünk,gyerek korom helyszínein.

2015.05.29 Tomo-chan

Egy igazi magyar film! Bár az az Indul a bakter ház!-at nem tudja számomra semmi felül múlni, ez azért valamicskét közelített felé. Jó magyar humor, semmi másra nincs szükség.

2015.02.19 reddress

Örök kedvenc. Megunhatatlan. Jó szereposztás, jó poénok. :) és hát Izirááááájder öcséééém, izirááájder! :D

2016.01.01 benvok

A magyar valóság ábrázolva egy groteszk, kicsinyes, komikus filmben. A magyar ember büszkén, mégis szégyenteljesen, sírva-nevetne nézi meg ezt a hazai klasszikust.

2019.04.14 renyikitty

SzéttörtTigris

Az üvegtigris számomra egy rendkívül nagy csalódás volt. A szereposztás alapján egy humoros, semmiképpen sem unalmas dinamikus cselekményszállal rendelkező filmre számítottam. Ehhez képest sajnos pont az ellenkezőjét tapasztaltam. A történet rendkívül vontatott, számomra semmi érdekesség sem történik. Olyan mint ha egy rendkívül alacsony költségvetésű filmet nézne az ember jó színészekkel, akiknek rendkívül rossz szereposztás jutott. Összességében leginkább senkinek sem ajánlanám ezt a filmet, csak abban az esetben ha valaki számára érdekesek a magasröptű elnyújtott beszélgetések és a vonatott cselekményszál.

2015.02.10 nextprod

az indul a bakterház után nálam ez a nyerő

2015.01.25 laurodj

A legnagyobb magyar film főleg sanyi .. :D

2021.09.01 Erika Adorján

Az 1. és 2. részét nagyon szeretem, sajátos magyar humor, ami csak a miénk, nem vehetik el soha. Verhetetlen színészekkel, alakításokkal. Egyszerűen zseniális. Sokszor megnézem.