Vakáció

Vacation

2016.07.11 hejnekem

Egy könnyed, vicces film, amit egyszer mindenképp megéri megnézni. Sajnos hangulatilag nincs sok köze az alapfilmhez, ami ehhez képest egy műalkotás, főleg Chevy Chase miatt. De ezen túllendülve, ha önmagában értékeljük, akkor jól fogunk rajta szórakozni.

2016.01.07 kissjanos21

Hihetetlenül jó lett ez a film. Sokat lehet rajta nevetni és szerintem sokkal jobb lett mint a régi pedig az sem volt rossz. Tele volt jobbnál jobb poénokkal, bár volt olyan ami kicsit sok volt, gondolok itt pl. arra amikor a határon a járőrök azon vitáznak hogy ez most kinek a hatásköre, vagy a nagy farok jelenetre.

2016.04.20 gazsika1978

Hihetetlenül tetszett , nagyon jó lett ez a film. A Griswold család visszatér , méghozzá Walley World-be. Sokat nevettem, tele volt jobbnál jobb poénokkal, szerintem sokkal jobb lett mint a régi pedig az sem volt rossz. Egyszerűen Imádtam, jók a karakterek és szerintem a poénok is jók! Egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2016.04.28 ereln

Hát nem a legjobb vígjáték az egyszer biztos, meg sem közelítik a régi filmek színvonalát, de azért mégis ajánlom mindenkinek a filmet, mert az egy dolog, hogy nekem mi az ízlésvilágom, de ha lehet kerülöm inkább.

2015.10.04 AE1205SB

Nagyon szórakoztató vígjáték, az elejétől a végégi megtartja a humorát, ami tökéletesre sikerült. A színészek is jó alakítást nyújtanak, szerintem nagyon jó kikapcsolódást nyújt.

2016.02.11 Rayman102

Ez egy nagyon jó vígjáték ha csak szeretnél egy jót szórakozni, nevetni. Szerintem nagyon viccesre sikeredett és szerintem egy vígjátéknál sokszor csak ennyi számít.

2019.02.08 vyctoria79

Felfedezhetjük benne a régi Családi vakáció elemeit, poénjait. Egy estés kikapcsolódásnak megteszi, de nem hiszem, hogy ezt is megnézzük többször is, úgy mint az elődjeit.

2019.07.14 imreacs82

nem szeretem a tipikus, sablonos amerikai vígjátékokat, de a Vakáció többszöri nézésre is megnevettetett. Bárkinek ajánlom, aki egy jó kikapcsolódásra vágyik :)

2015.10.23 Adell89

Eszméletlen jó film volt. Ez a két színész olyan jók együtt. A kis srácnak óriási a szövege,nagyon menő!Végig élvezete. A legjobb vígjáték amit mostanság láttam.

2016.10.21 kernernoemi

Még a moziban láttam. A film túllőtt a célon de ezért is szerettem annyira , vannak benne túlkapások de emiatt üt olyan nagyon. Agyament,a végletekig poénos, humoros film. Minden jelenetén fogtam a hasam.

2016.12.02 gubimari

Az eredeti klasszikus volt az egyik kedvenc gyerekkori filmem, úgyhogy nagyon vártam a Vakációt, de eléggé csalódott voltam. Sok az utalás benne az eredeti történetre, de sanos nem annyira vicces.

2016.04.30 nagyniki987

Sok poén és jelenet túllőtt a célon és inkább volt obszcén és kritikán aluli. Sajnos ezek rontották a színvonalat, ezt sajnáltam, mert ezt leszámítva nagyon jó kis filmet hoztak össze. Érdemes megnézni.

2018.07.27 varkonyiildi

A Vakáció tele van őrült, dilis poénnal. Néha kicsit túllő a célon, messzire megy, de ennek ellenére egy vidám vígjáték klassz karakterekkel és tök jó befejezéssel.

2018.07.26 Meea

Az előzetes alapján sokkal jobbra számítottam. A történet alapjában véve jó ötletnek tűnt, egy jó vígjátéknak, de nem fog a kedvenceim közé tartozni az biztos. A filmben tényleg voltak vicces jelenetek, de valamikor már erőltetett volt.Igazából se el... Több