Vakáció

Vacation

2016.09.11 puffancshercegnő

Aki nem látta az eredetiket, az szerintem élvezni fogja ezt is. Nem éppen kiemelkedő vígjáték, de vannak benne jó poénok. A színészek nem teljesen hozzák azt a színvonalat,a mit más vígjátékaikban megszoktunk, de ettől függetlenül se teljesen rossz. Egy délutáni lazításra pont jó, hogy egyszer megnézze az ember.

2018.07.30 Norbi

Hatalmasat csalódtam ebben a filmben. Azt gondoltam hogy egy tipikus viccelgetős műsor lesz, de még viccesnek sem nevezném inkább erőltetettnek, vészesetre egynek talán elmegy.

2016.04.17 andor50

Túlerőltetett, béna film lett. A karakterek borzalmasak, a gyerekek egyenesen irritálóak. A két szülő még olykor-olykor megnevettet, de sajnos ritka az a pár pillanat. Chris Hemsworth kár, hogy megjelenik a filmben, ennél jobb filmeket kellene elvállalnia.

2017.12.29 diumiu

Amikor meghallottam, hogy lesz "folytatása" a vakáció filmeknek, örültem is meg nem is. Vártam, de tartottam is tőle, hogy hogyan is tudják majd úgymond méltó módon folytatni a sorozatot. Azt kell mondanom nem volt rossz, nekem tetszett, szórakoztató volt. Azt hiszem, ezektől a filmektől nem kell sokat várni.

2016.01.18 MMcFly2015

Mostmár tudom, hogy jól döntöttem, hogy nem mentem el rá moziba, mert nagyon gyenge vígjáték számomra. Eztmiért kellet!? Sikeresen meglett gyalázva a már klasszikusnak mondható vakációs Chevy Chase filmek. Egy erőltetett, kiszámítható, alpári prosztó... Több

2016.08.18 wintermat

Átlagosnál egyáltalán nem több a film, semmi komoly új poénnal nem szolgált. Ha valaki nagyon nem tud már mit kezdeni idejével, vagy esti filmezéshez nincs még semmi a terítéken akkor megnézhető, de egyszer és nem többször.

2017.10.21 kevelin

Nagyon gagyi nagyon bugyuta. Nem nagyon tudnak manapság jó vígjátékot csinálni... de ez kritikán aluli volt. nem vicces volt hanem szánalmas

2016.12.29 Gigi

"Csevicsézes" vakáció filmek újjáélesztése. Szerintem vannak azok a régi sorozatok, amik kultikussá váltak, mivel gyakorlatilag nem volt konkurenciájuk, és már az önmagában euforikus érzés volt, hogy be tudtunk tolni az ndk-s videólejátszónkba egy ki... Több

2017.08.06 felicity

Beteg egy film. Végig röhögtem az egészet. A káromkodás viszont lehúzza egy kicsit a filmeket. De végülis király!

2023.04.10 Gamehun638

Lényegében a régi film modernizálása. Még nem esett bele a gagyi kivitelezésbe, ami a mostani filmeknél van. Tele van poénokkal, de vannak már gusztustalanok is.

2015.09.11 Curacao86

Bőven elég volt 15 perc is ebből a "vígjátéknak" nevezett szánalmasan erőltetett poénokkal teli vacakból. Elképesztő, hova képes süllyedni Hollywood manapság. Itt Ed Helms egyáltalán nem vicces, sőt, Christina Applegate pedig lapos, mint egy szőke ri... Több

2015.11.21 irongozu

Őszintén sajnálom, hogy időt áldoztam erre az ostoba filmre. Erőltetett poénok, melyek sok esetben a szexre épülnek. Szánalmas, hogy ezt viccesnek találják. Kár, hogy nullára nem pontozhatok.

2015.12.06 Ragemarci

Nekem a régiek sem voltak jobbak egy közepesnél és ez a mostani nextgen résszel sincsen másképp.

2016.08.08 Evcsi95

Meg kell mondjam semmivel sem különbözik a többi vakációs filmtől. Már azokat is rühelltem, mert már azok is azt hitték, hogy viccesek. Nem voltak azok. Minden erőltetettnek hat.