Vakáció

Vacation

2015.10.12 Pillcsi

Nagyon tetszett,imádtam.Először is a színészek szimpatikusak,a poénok valóban viccesek.Vártam ezt a filmet és nem csalódtam,jól szórakoztunk egészen a film végéig és szerintem hamarosan újra megfogom nézni :)

2017.04.18 jozsagabri

Nagyon tetszett a film. Tele van jó poénnal, humoros jelenettel és váratlan fordulatokkal. Érdemes moziban megnézni mert látványos. Jó a rendezés és mellé a színészek is. Zseniális humor.

2015.10.20 J.Fatime

Szuper jó kis vígjáték,nagyon vártam már,hogy egy jót nevessek a karaktereken és igen megtörtént,fantasztikusan jókat nevettem.Hát a Vin Diesel poénnál sírtam.. :D Hihetetlen mert sokszor úgy éreztem mintha a saját családomról lenne szó,az idegesítő ... Több

2017.08.28 ocskol

Bár próbált a nagy elődökön felkapaszkodva jópofa lenni, annyira nem sikerült neki. Ha önmagában, mint vígjátékot nézem, akkor átlagos. Egyszer nézhető maximum.

2015.11.23 Beniko

Mi vicces ezen a filmen. Az, hogy egy gyerek folyamatosan káromkodik benne, vagy az, hogy a poénok 90 százaléka a szexre épül? Iszonyatosan elcsépelt.

2016.09.17 krazucsi

Csalódás volt számomra a film, mert bár próbált vicces lenni, nem nagyon sikerült neki. Lehet, hogy túlzottan nagy elvárásokkal ültem le megnézni, hiszen az Európai vakáció az egyik kedvenc filmem volt fiatalabb koromban.

2015.10.08 dubzsu

Nagyon szórakoztató, önfeledt vígjáték, igaz kikapcsolódást nyújt. Végig jó hangulatú, egy percet sem bitest ki nevelés nélkül. Egy két obszcén poéntól eltekintve tökéletes.

2015.10.02 idefix

Ez a vígjáték annyira vicces és eleven, hogy már fáj. Pörgős, szórakoztató. Féltem hogy sablonos, klisékkel teli vígjáték következik, de pozitívan csalódtam :-)

2016.02.22 BlaBlaBla

Nem volt egy nagy eresztés a film sőt kifejezetten untam. Igazából vicces jelenetek sem jutnak eszembe, ha a filmre gondolok. Chris Hemsworth nagy jelenete meg minden volt, csak nem vicces.

2019.05.25 P

A sztori alapjában véve egész jó lenne egy vígjátékhoz, ha nem lenne tele ízléstelen poénokkal. Hányás, nemi szervek és társai. Az egyetlen nekem tetsző jelenet az volt, amikor a 4 seriff rajtakapja őket a 4 állam közös határán.

2016.02.08 RobThe10

Nem tudok rosszat mondani erre a filmre. Nagyon jó lett, végig röhögtük az egészet, alig ülepedik le az egyik poén, jön a másik. És ezt jó értelemben mondom! Nekem nagyon tetszett. Chris Hemsworth itt is "tündökölt". :D

2016.01.14 zsfarkas

Fergetegesen jó vígjáték, az a fajta, ami az elejétől a végéig leköt, megnevettet. Minden perce egy nagy adag nevetés. A 2015 -ös év talán legjobb vígjátéka.

2015.10.04 Bimbi

Igazi pörgős mozgalmas vígjáték jó poénokkal ami végig lekötött. Szorakoztato, Aktív film ami hozza azt amit a kategóriából elvártam. Műfajában a jobbak között van.

2023.08.18 Sz396367

Undorító, nem vicces. Csak Clark tetszett a légyirtóval.