Valaki a túloldalon

Andra sidan

Vox.hu
2021/07/08

Ami miatt mégsem rossz, csak gyengécske, az bizony a mondanivaló. Igaz, ez sem túl eredeti, de hittel közvetíti a film, így legalább azt sikerül elérnie, hogy ne haragudjunk rá... Több

Cinegore.net

Értékelés: 6.5/10
The Evil Next Door
[...] egyáltalán nem mondanám, hogy a Valaki a túloldalon gyenge lenne, mert ijesztgetni azt fog tudni, csupán láthattunk már bőven hasonszőrű produkciót. Több

Cornandsoda.com
2021/07/16

A film, amit már ezerszer láttunk
Mindent egybevetve tehát nem értem, mi szükség volt a Valaki a túloldalon című filmre, azon túl, hogy a svédek kipróbálták, képesek-e lemásolni a hollywoodi horrorfilmeket. Több

Creepyshake.com
2021/07/16

Hatalmas csalódás volt számomra a film, ami talán csak a mondanivalójával tudott valamennyit javítani sanyarú helyzetén. Azonban ez sem valami olyasmi, amit sokkal jobb prezentációban ne láthattunk volna már a korábbiakban. Több

Kortárs Online
2021/08/05

Langyos horror a fagyos Svédországból
A két rendező valószínűleg komoly megfelelési kényszer alatt dolgozott, és egy tisztességes iparosmunkát akartak kiadni kezeik közül, ami sikerült is, ám a kreativitás hiánya fájóan érződik a végeredményen. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!