Valaki a túloldalon (2020)

Andra sidan

Caravaggio1978   2021. 05. 09.

Pont ezért ülünk be az ilyen filmekre

N,s, aki elkezd egy horrort, az pont erre vágyik, hogy néha felugorjon a kanapéról. Nagyon tetszett a film, nem volt nagyon túlkomplikálva, és végre nem úgy kezdődött, hogy szexelnek az első percben. A nő nagyon bájos, jól adja a szerepet, hamar beférkőzik a természetessége a szívünkbe. A kis srác nagyon jól lett kiválasztva a szerephez. Aki egy kis borzongást szeretne, és nem agyalni, hogy most ki kicsoda, meg miért, hogyan stb. stb, annak bátran ajánlom. Nincs benne kaszabolás, meg felesleges időpazarlás, csak a történet van, amit percről percre követünk, figyelünk, mert kíváncsiak vagyunk a végkifejletre.

boda34   2021. 05. 03.

Én egy irtó hangulatos thrillert vártam ettől az egésztől, de a sztorinál nálam teljesen elcsúszott. A színészi alakítások egyszerűen nevetségesek voltak, sehogy sem jön át mindaz, amit a karaktereiknek hozniuk kellett volna. Nálam nagyon levizsgázott.

boda34   2021. 05. 02.

Én egy irtó hangulatos thrillert vártam ettől az egésztől, de a sztorinál nálam teljesen elcsúszott. A színészi alakítások egyszerűen nevetségesek voltak, sehogy sem ját mindaz, amit a karkatereiknek hozniuk kellett volna. Nálam nagyon levizsgázott.

Tibi   2021. 04. 28.

Szerintem ez a film simán kihagyható, teljesen sablonos, amit csak el kell felejteni, ha mégis látta az ember.