Lying to Be Perfect

Nola Devin a Shine! magazinnál dolgozik szerkesztőként. Főnöke és kollegái gyakran gúnyt űznek a közönséges viselkedéséből és a molett alkatából. Próbálkozásai a munkahelyén és a magánéletében is rendre kudarccal végződnek, így hazugságokból felépít magának egy alteregót. Egy nap aztán belebotlik álmai férfijébe és szép lassan a korábban csak a képzeletében létező nő testet ölt benne.

Forgatókönyvíró: Nancey Silvers
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2010.01.30.
Poppy Montgomery

2022.03.08 uniterra

Azt kaptam, amit vártam. Egy dolog ami kiboritó volt a nyafogós nyöszörgős szinkron.

2018.11.21 indingo

Vaskos hazugságok

A történet ötletes, persze ez a "Hamupipőke" egy két barátnős duci társaságba tartozik és egy-két félreértés, könnyed humor is akad benne és sejthetjük, hogy itt sem marad el a királyfi. Egy könnyed film amit nem kell túlgondolni.

2015.12.22 Buffy

Igazából semmi kifogásolnivalót nem találtam ebben a filmben. Habkönnyű sztori egy kicsit mélyebb mondani valóval. Tetszett, hogy nincsenek benne üresjáratok, és hogy a karakterek is egész jó meg vannak írva.

2017.11.29 lollipopp

Hát, nem tudom. Engem igazából eléggé untatott, és csupán egy barátom vett rá, hogy nézzem meg. Szerintem eléggé gyenge film, de hát ízlés kérdése az egész.