Vérbeli hajsza (1987)

Innerspace

Martin Short
Meg Ryan

Yosihiro   2016. 05. 16.

Még ghyermekként kláttam fekete fehérben aztán videón majd dvd következett de azt kell mondjam közepes film. Meg R és Dennis Q jót alakítanak. A Film történetvezetése izgalmas és a kor technikáját figyelembe véve egy jó sikerült műröl beszélünk. Érdmes megnézni de a régi szinkron kell előnybe részesíteni. Üdv Yosi

rbernadett   2015. 04. 22.

Sokkal később láttam ezt a filmet, mint a gyártási éve de még akkor is nagy számnak számított. Sőt, témáját tekintve még ma is megállja a helyét, talán csak a kivitelezés egy kicsit divatjamúlt. Érdekes történet, kellemes kikapcsolódás.

Ez a második film, melyben Dennis Quaid pilótát játszik, előtte Az igazakban (1983) játszott.

(Thibo84)

Az arcváltást, ami akkor látszik, mikor Tuck Jacket Cowboy-já alakítja, Rob Bottin animatronikája segítségével valósították meg.

(Thibo84)

Ally Sheedyt, Molly Ringwaldot és Demi Moore-t szintén meghallgatták Lydia Maxwell szerepére.

(Thibo84)

Senki nem mondja ki, mi az a kísérlet, melyben Tuck részt vesz, csak annak befejezése után.

(Thibo84)

Joe Dante filmjei közül ez a leghosszabb a kétórás játékidővel, mivel nem tudta, melyik jelenetet vágja ki.