
Vélemények (5)
Na, ez a film kapott jó, nagyon jó és nagyon rossz értékeléseket is a neten. Én 2 csillagot adnék a filmre. A szövegkönyv, a szereplők játéka, a sztori... mind nélkülöz mindent, ami egy kicsit is felemelné a közepes filmek szintjére. Talán a "nézhető... Több
Nagyon jó kis film, melyben egy női akcióhős születik a szemünk láttára a képernyőn, még ha több ilyen stílusú filmben nem is szerepel a színésznő. Érdemes megnézni.
Végre egy nő vérben áztatja a vásznat. A történet elég semmi, meg úgy az egész semmi, de hát van egy tökös amazon, aki mindent megold. Happy end van? Naná!
Hát ez valahogy nem jött össze. Jó is lehetett volna, de sajnos nem lett az. Egyszer megnézhető, de nem dobja el az agyát az ember tőle sajnos. Valahogy túl unalmasra sikeredett a történet.