Véres gyémánt

Blood Diamond

2015.07.11 moony5972

Kiváló film, kiváló színészekkel! Ez pont olyan film, amit többször is könnyedén meg tudok nézni és minduntalan együtt izgulni a színészekkel. Hihetetlen érzést biztosít bárkinek, aki vevő rá.

2015.05.18 a.edit63

Egy Oscar-gyanús film volt, mert a maga műfajában a legkomolyabb (sajnálom, hogy nem kapott díjat). Érdekes, elgondolkodtató valódi tényeket dolgoznak fel az alkotók. A film nagyon jó hangulattal kezdődik, van néhány üresjárat a filmben, de hát melyi... Több

2016.04.28 ukla

Dúrva és kemény alkotás ami bemutatja milyen is a világ veszélyes része.Fordulatokkal teli és nagyszerű szinészi játékkal tele zsúfolt film.Rengeteg sok elgondolkodtató témát hoznak fel a filmbe.Néhol izgalmas, néhol pedig inkáb szomorkás.Csak annak ajánlott aki bírja az elmélkedős filmeket.

2016.01.29 dóri

Szerintem minden képen érdemes legalább egyszer megnézni. Nem valami sablonos módon akarja a történetet bemutatni, hanem élethűen, két féle nézőpontból.

2015.10.15 Siriusalias

Egyeseket a témája, és a jelenetei érzékenyen érinthetnek, de a film ettől eltekintve rendben van. Hangulat kell hozzá mindenképpen, ne nagyon kezdjük el nézni egy tökéletes nap végén, mert bizony meglehet hogy el fogja rontani a képvilága. Jennifer ... Több

2016.01.20 idefix

A film a nagy beharangozás után számomra csalódás volt. Igaz hogy fordulatos és jó a színészi játék, de mégis hiányzott belőle valami plusz. Drámai volt és megrendítő. Egy nézést megér.

2016.01.27 Kandurbaba

Jól összerakott, akciódús, fantáziadús film, ami tartalmaz fordulatokat, nem kiszámítható. Végig pörgős, izgalmas. Érdemes akár többször is megnézni, ajánlom!

2016.02.24 Telezsu

DiCaprio ebben a filmben is hozza a formáját. Magával ragadó, végig az izgalmat fenntartó, cselekményes és izgalmas film profi szereplőkkel, profi rendezés!

2015.05.10 Sniper

Egy bátor, kalandos történet a világnak arról a rejtett rendszeréről, ami a gazdagokat még gazdagabbá teszi, a szegényeket pedig kizsigereli. Ebben a reménytelen világban két olyan ember kapcsolata, mint Dannyé és Solomoné, elgondolkodtatja az embert... Több

2015.02.24 Deni

Iszonyatosan jó és "hatásos" film...Dicaprio lenyűgöző,ahogy az egész karaktere fejlődik...és, hogy milyen realisztikusan van minden ábrázolva.

2015.03.16 stiefelism

Szerintem nagyon elgondolkodtató film. Szomorú, hogy a filmben bemutatott történet akár valóságos is lehet, sajnos életszerű ez napjainkban. Leonardonak szerintem ezért is kijárt volna egy oscar díj.

2015.03.01 ch003067hd

Di Caprio-ban most sem csalódtunk, hozta a formáját, remek alakítást hozott. Elgondolkodtató film, mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016.07.02 jazzy

Látványos és hatásos film, érthető, miért kapta meg az öt Oscar-díj jelölést. Ugyan érezni némi aránytalanságot, hogy megint a szép fehér fiú dominálja le a filmet, és már megint az az érzésünk, hogy eltolódik az arány a szép és a valós között. Az em... Több

2015.02.05 tonic85

Elgondolkodtató film, komoly témával, amit szerintem jól elkapott a rendező. A színészek szuperek.