Veronica Mars

Veronica (Kristen Bell) New Yorkba költözött és ügyvédként vállalt munkát, miután felhagyott magánnyomozói tevékenységével, ám amikor korábbi barátját, Logan Echollst (Jason Dohring) barátnője meggyilkolásával vádolják meg, visszatér, hogy kiderítse az igazságot.

Rendező: Rob Thomas
Forgatókönyvíró: Rob Thomas, Diane Ruggiero
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier: 2014.03.08.

2018.10.20 Csillagpor

Imádtam. Nagyon szeretem az erős női karaktereket tartalmazó filmeket, sorozatokat így ez sem volt kivétel. Nagyon érdekes és akciódús sorozat egy kis romantikus vonallal megfűzerezve. Logen nagy kedvenc volt.

2016.08.07 mamiéstöti2

Régen ezt a sorozatot előszeretettel néztem, mikor meghallottam, hogy lesz film érdeklődéssel vártam. Megnéztem, de a sorozat vonzerejét nem sikerült átmenteni a mozira. Elég gyönge.

2015.07.22 szd91

Tiniként néztem a sorozatot és nagyon szerettem. nem is tudtam, hogy készült film, amikor megláttam a tv-ben azt hittem folytatják a sorozatot. Sajnos nem, de nagyon tetszett. Jó volt látni mi lett a szereplőkkel azóta.

2015.03.25 casio_betti

Nem néztem a sorozatot, csak a filmet néztem meg, az jónak tűnt. Nem nagy durranás, de jó. Gondolom aki nézte a sorozatot az mindent megértett és jobban összeállt a kép. Nekem voltak elvarratlan szálak, de annyira nem is érdekel hogy utánanézzek, a vasárnap délutánt elütötte.