Veronica Mars

Csillagpor   2018. 10. 20.

Imádtam. Nagyon szeretem az erős női karaktereket tartalmazó filmeket, sorozatokat így ez sem volt kivétel. Nagyon érdekes és akciódús sorozat egy kis romantikus vonallal megfűzerezve. Logen nagy kedvenc volt.

mamiéstöti2   2016. 08. 07.

Régen ezt a sorozatot előszeretettel néztem, mikor meghallottam, hogy lesz film érdeklődéssel vártam. Megnéztem, de a sorozat vonzerejét nem sikerült átmenteni a mozira. Elég gyönge.

szd91   2015. 07. 22.

Tiniként néztem a sorozatot és nagyon szerettem. nem is tudtam, hogy készült film, amikor megláttam a tv-ben azt hittem folytatják a sorozatot. Sajnos nem, de nagyon tetszett. Jó volt látni mi lett a szereplőkkel azóta.

casio_betti   2015. 03. 25.

Nem néztem a sorozatot, csak a filmet néztem meg, az jónak tűnt. Nem nagy durranás, de jó. Gondolom aki nézte a sorozatot az mindent megértett és jobban összeállt a kép. Nekem voltak elvarratlan szálak, de annyira nem is érdekel hogy utánanézzek, a vasárnap délutánt elütötte.