Bestiáda (2019)

Seules les bêtes

Bestiáda

natali1925   2020. 09. 19.

XXX

NAGY MELL - https://numl.org/zut

Zsolt   2020. 05. 22.

A Bestiáda nem az a thriller, amire számítanál, csak nehezen tudom eldönteni, hogy ez most jó, vagy rossz dolog. Vannak benne izgalmas és eredeti húzások, de nekem valahogy mégsem akart igazán összeállni a dolog. Valeria Bruni Tedeschi viszont tényleg zseniális volt, ami nálam feltolta az értékelést.

tamas84   2020. 02. 04.

Na valami ilyesmire számítottam: jóféle, erős krimi, ügyes és átgondolt csavarokkal, remek atmoszférával. A műfaj kedvelőinek igazi ínyencség lesz, és azt hiszem, ezzel mindent el is mondtam.

Zsebok   2020. 04. 21.

A hangulatért és a jól megírt történetért jár a pont, a lendületlenségért és a kiegyensúlyozatlan tempóért viszont a levonás, így végül kijön a 3 csillag. A Bestiáda alapvetően nem rossz film, de ha nem látod, akkor sem veszítesz semmit.

Kovacs   2020. 04. 08.

Őszintén szólva szerintem ez egy kissé kaotikus katyvasz volt, ami folyamatosan többnek próbál látszani a 'fancy' beállításaival, mint ami valójában. Gyengébb közepes, nem több.