Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Bestiáda (2019)

Seules les bêtes

Zsolt   2020. 05. 22.

A Bestiáda nem az a thriller, amire számítanál, csak nehezen tudom eldönteni, hogy ez most jó, vagy rossz dolog. Vannak benne izgalmas és eredeti húzások, de nekem valahogy mégsem akart igazán összeállni a dolog. Valeria Bruni Tedeschi viszont tényleg zseniális volt, ami nálam feltolta az értékelést.

tamas84   2020. 02. 04.

Na valami ilyesmire számítottam: jóféle, erős krimi, ügyes és átgondolt csavarokkal, remek atmoszférával. A műfaj kedvelőinek igazi ínyencség lesz, és azt hiszem, ezzel mindent el is mondtam.

Zsebok   2020. 04. 21.

A hangulatért és a jól megírt történetért jár a pont, a lendületlenségért és a kiegyensúlyozatlan tempóért viszont a levonás, így végül kijön a 3 csillag. A Bestiáda alapvetően nem rossz film, de ha nem látod, akkor sem veszítesz semmit.

Kovacs   2020. 04. 08.

Őszintén szólva szerintem ez egy kissé kaotikus katyvasz volt, ami folyamatosan többnek próbál látszani a 'fancy' beállításaival, mint ami valójában. Gyengébb közepes, nem több.

A Bestiáda egy jól átgondolt és kidolgozott, míves, epizodikusan elmesélt krimi, amit jó nézni. több»

Dominik Moll a Mondd ki, hogy uborka! után ismét a fekete humor felé fordult. A szatirikus hangvételű Bestiáda az emberi ösztönök legmélyére ás, a konklúzió pedig húsba vágó: a szeretet iránti felfokozott vágy a véletlenek összjátékának köszönhetően akár kontinenseken átívelve is jóvátehetetlen károkat okozhat. több»