Victor Crowley

Victor Crowley

2023.08.01 Jocpappa

10/3

Ez volt a leggyengébb epizódja Varjassy Viktor kalandjainak. Unalmas. Gagyi a történetvezetés. Gyilkosságból van pár, nem néznek ki rosszul, de mégsem az igaziak. Ez a széria is ledarálva... Nem gazdagodtam sokat szellemileg, de az 1. és 3. részen jól szórakoztam.

2018.07.02 BoBamburg

Na, ilyen egy gyönyörű folytatás. Adam Green megint valami zseniálisat rendezett. Gond nélkül hozza (sőt, sokszor felül is múlja) az első két rész színvonalát (harmadikét mindenképpen). nagyon fasza mészárlások és mégfaszább poénok. A film olyan, amilyennek manapság egy jó slashernek lennie kell.

2018.09.26 Zsombi

Fuh, gyerekek...ez egy elképesztően brutális film. Én a haverokkal néztük meg és totál készek voltunk tőle. Aki szereti ezt a műfajt, az mindenképp lesse meg!

2018.09.22 kasztni

Hát ez a film szerintem szörnyen alpári. Nem azt mondom, hogy kifejezetten gyomor kellene hozzá, mert a smink nem annyira kidolgozott. Számomra egy fokkal a trash felett van a kategóriája, amit ugyan meg lehet nézni, de igencsak hangulat kell hozzá. Ez van.

2018.09.25 doobie

Az idejét sem tudom, mikor került utoljára a hazai mozikba slasher horror, de jó, hogy újra itt van. A műfaj rajongói nem fognak csalódni, akik szerették a balta két részét, azok remekül fognak szórakozni ezen a vérbő filmen. Miközben írom a komment... Több

2018.09.23 panhnedy

Hát én egy kicsit másféle horrorra számította, az ilyen gore jellegű cuccok nem annyira jönnek be. Persze vicces, megvan a film jellegzetes humora, de ha a Démonok között frachise filmjein nevelkedtél, akkor ez egyáltalán nem biztos, hogy a te filmed. Nem is tudom, legyen ez most egy közepes.