Victor Crowley

Victor Crowley

Creepyshake.com
2018/03/29

Sokan kövezni fognak ezért az írásért, hiszen A balta-sorozatnak közel sem egy Alien-szintű elvárásnak kell megfelelnie, viszont aki látta az első három etapot, annak idegenül fog hatni ez a lassú folyású, logikai bukfencekkel és irritáló szereplőkkel telipakolt folytatás. Személy szerint nagyon sajnálom, hogy szinte a semmiből előbukkanva egy csalódást keltő horrort sikerült összehozni Green-nek. Kicsit jobb forgatókönyvvel, jobban odafigyelve méltó folytatás lehetett volna, ezért nagyon bízok benne, hogy tanulva a hibákból, összekapja magát az ötödik részre. Merthogy lesz folytatás, az nem is kérdés. Ha pedig addig hiányolnánk Hodder bácsit, nézzük újra a Péntek 13 összest, vagy éppen az első három Balta-filmet.

10/4 Több

Artsomnia
2018/09/25

Szórakoztató volt és külön öröm, hogy feliratosan néztem. Azok számára ideális kikapcsolódás lesz, akik nyitottak az ilyen fajta humorra és bírják a véres jeleneteket. Valamint külön ajánlom azoknak is, akik annak idején szerették a Horrora akadva szériát. Természetesen van ennél ezerszer jobb film, de nem bántam meg, hogy láttam. Több

MovieAddict
2018/09/28

Számomra kérdés, hogy egy ilyen film mégis hogy jutott el a mozikba? Nem igazán találja a helyét olyan címek között, mint Az apáca, Predator, Deadpool. De igenis öröm, hogy színesedik és szélesedik a filmes paletta, hiszen ez is egy kategória, és igenis képviselje magát a moziban! Komolytalan, logikátlan, egyértelmű trash/slasher komédia, nagyon beteg beszélgetésekkel. Másfél óra után enyhe fejfájással távoztunk a moziból (sajtóbemutató első napján ketten ültünk bent), de ennek ellenére élmény, és annak is egyedi. Javaslom annak, aki újat akar megélni, és azért valamit bír a gyomra. Nem egy Emberi százlábú, de azért repkednek belsőségek és testrészek. Több

Vox.hu
2018/10/03

A balta visszatér, avagy a B-horror diszkrét bája. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!