Visions

zsozsesz   2017. 01. 30.

Egy jó horrorra számítottam, ehelyett a felénél majdnem kikapcsoltam, olyan vontatott volt. DE jól tettem, hogy mégsem, az utolsó 10 perc vitte el az egész filmet. Hogy megérte? Ha tudtam volna, nem kezdtem volna neki.

Gillian Jacobs
Gillian Jacobs
Anson Mount
Anson Mount
Eva Longoria
Isla Fisher

Kevin Greutert jobb filmet készített az előző alkotásánál, a Jessabelle-nél - de csak egy kicsivel. Klisé, de egynek elmegy ez a film is. több»

A thriller nehéz műfaj és sokszor a sikere a végében, a befejezésben rejlik. Lehet bármilyen ijesztő is az első nyolcvan perc, ha a lezárás bődületes baromság. A Visions ereje abban mutatkozik meg, hogy elaltatja a nézőt és elviszi egy irányba, hogy azután, jeges vizet fröcskölve arcunkba elüvöltse magát: Ébresztő! több»