Vonat

Vonat

Train

Alex (Thora Birch) az egyetemi birkózócsapat tagja, aki társaival együtt Bulgáriába indul egy mérkőzésre. Egy őrült parti következtében lekésik a vonatukat, így egy másik járatra szállnak fel. Vesztükre. A vonaton utazók és a személyzet furán viselkedik, az utastársak betegeknek, őrültnek tűnnek. Mikor Alex barátja az esti játék közben nem tér vissza, elkezdődik a rémálom, a fiataloknak fel kell venniük a harcot a fogvatartóikkal.

Rendező: Gideon Raff
Író: Gideon Raff
Premier (HU): 2010.10.20.
Thora Birch
Thora Birch
Derek Magyar

2018.05.16 kisssjanka

A filmet körülbelül a feléig bírtam nézni mert annyira bugyuta és elcsépelt. Sablonos horrorfilm amiben a szereplők is bőven átlagon alul teljesítenek.

2015.02.22 dosty

Őszintén szólva egy kicsit másra számítottam a sztori alapján, de végülis így is meg lehetett nézni. Hozzátenném, hogy nem egy korszakos produkcióról van szó, de egy alkalomra kb megteszi. Sokat nem szabad várni tőle, én szóltam!

2016.04.24 avatar123

Kínszenvedés volt végignézni, nagyon elcsépelt megoldások, gyenge színészi játék és rendezés, felejtős film. Sőt, inkább el sem kéne kezdeni.

6 alkalommal is a legsokkolóbb filmnek választották.Szerző: Bogi87

Derek Magyar játszotta el Tod-ot, valószínűsíthető, hogy a színész magyar ősökkel rendelkezik.Szerző: Bogi87

, Thora öccse is szerepet kapott a filmben, az egyik szerzetest alakította.Szerző: Bogi87

A filmben látható kaszkadőrmutatványok többsége valóban Thora Birch-et dicséri, ő maga végezte el ezeket.Szerző: Bogi87

A filmet Bulgáriában forgatták.Szerző: Bogi87

(2018. 03. 01.)
Azt leszámítva, hogy Kelet-Európát erősen negatív színben tünteti fel, ezzel talán visszavetve a turisztikai látogatottságot, egy saját kezűleg összeállított top 30-as listába minden további nélkül beválogatnám. Értékelés: 7/10 Több