Videók
Waar

A Waar című film a pakisztáni biztonsági erők mindennapos küzdelmét mutatja be a terroristák ellen egy nyugdíjból visszatérő biztonsági tiszten keresztül, akinek meg kell akadályoznia egy emberek százának meggyilkolásával fenyegető… Több

Rendező: Bilal Lashari
Forgatókönyvíró: Hassan Rana
Ország: Pakisztán
Premier: 2013.10.16.

2018.07.06 ringololol

Nem is tudom, hol futottam bele az előzetesébe, de már akkor azt mondtam, hogy ezt mindenképp látni akarom valahogy. Nem kellett csalódnom, ilyen dögös akcióthrillert sok ország filmesei megirigyelhetnek. Ja igen, mert hogy ez egy pakisztáni mozi.

2017.10.16 Deku

Nálam nem osztott aratatlan sikereket de nem lett bűn rossz sem.Itt most nem kaptam túlzottan maradandó élményeket de azért még nem bántam meg, hogy megnéztem. Erős közepes film. Apróbb hibákkal de még így is vállalható. Nézhető.

2016.02.10 norbi0102

Annak ellenére, hogy nem egy amerikai filmgyárból kikerült tömegcikk szerintem egész jól megállja a helyét. Sőt elég érdekes történettel rukkoltak elő. Mindenesetre nekem eléggé tetszetős volt a film világa amit nyújtott!!

2014.12.12 FunBoi

Pakisztáni akcióthriller? Na igen, és nem is akármilyen! Nagyon pozitív csalódás volt, KÖTELEZŐ!

2016.07.01 Bernie

Brutálisan jól összerakott thriller, a műfaj kedvelői feltétlenül tegyenek vele egy próbát, nem fogják megbánni. Feszes, izgalmas, pörgős, nem tudok rá rosszat mondani.

A film összbevétele 556 003 dollár volt (imdb.com).

Bűnös Chicago
2014