Whiplash

Whiplash

2015.08.02 fagitta

A zenés filmek közül kiemelkedik. Ha a történet nem is kimagaslóan jó, de mégis élvezhető, a zene színvonalas. Összességében egy sallangoktól mentes, karakteres film.

2016.11.07 kicsimano

A Whiplash igazi remekmű, amit nem szabad kihagynia senkinek. Eszméletlen érzékletesen, aprólékosan mutatja be a két főszereplő között meghúzódó feszültséget, és óriásit szól, mikor robbannak.

2015.03.23 Adell89

Hatalmas film, minden másodpercét élveztem. J.K. játéka lenyűgöző, megérdemelten kapott érte Oscart. A zenék óriásiak, szerintem az is megszereti a jazzt, aki eddig nem kedvelte. Nálam alapmű lett, szerintem évente meg fogom nézni 4-5X legalább.

2016.04.11 BallEr

Irtó nagy kedvencem lett ez a film, teljesen hozta azt, amit vártam tőle és tökéletes kikapcsolódást biztosított arra az időre, amit vállalt. Szerencsére nem kellett csalódjak a színészekben sem.

2015.06.09 Skarsh

A Whiplash szerintem egy nagyon jó film. J.K. Simons jól hozza az idegbeteg zenetanár szerepét, és a film mondandója is jól átjön: Ha valamit nagyon akarsz, akkor elérheted. Miles Teller komolyabb oldaláról is bemutatkozik, a sok bulis film után már igen csak szükség volt erre is!

2015.11.20 Robi92

A filmben lévő zseniális zenék miatt érdemes megnézni,jó szórakozást nyújt a film. Nagy hatású és magával ragadó film. Miles Teller karaktere elég idegesítő,a film legnagyobb részében semmit se csinált csak bámult maga elé. Jó film!

2015.05.11 Filmzabáló

Adrenalintől fűtött, mély, jazz-es filmremek a zsenivé válásról, amelynél egy néző sem kívánhat jobbat. Kitűnő színészi játékok, főleg J. K. Simmons tudott 100%-ig egyesülni a karakterével. A Whiplash muzikalitása még reálisabbá teszi a zenés dráma pillanatait. Kiemelkedő operatőri munka és vágás is jellemzi.

2015.04.17 KeriPeti

Az egész Whiplash számomra egy óriási lélekemelő, motiváló film. Olyan mélységig elvisz minket a rendező a szadista tanár és kitartó jazz dobos által, hogy mi is azt kívánjuk olykor, bár ilyen erősek lehetnénk minden egyes szituációban. Nem feladni, menni tovább, ahhoz h az álmainkat elérjük.

2015.05.06 bambula

Emlékezetes film, de csak színészi alakítás szempontjából,mert mint sztori...mondjuk úgy hogy nekem nem jött át. De persze akinek fekszik a téma az biztosan értékeli.

2015.06.08 veszi.peter

Sokan panaszkodtak a filmre, még mielőtt látták volna egyáltalán, hogy hát jazz kit érdekel, dobolás kit érdekel, stb stb, nem értek hozzá. Megnyugtatok mindenkit, hogy én se, a film mégis letaglózott. Zseniálisan jó, egy igazi motivációs film.

2016.08.23 beus1987

Érdekes zenészfilm, érdekes karakterekkel. J.K: Simmons kiválóan alakított benne, bár a karakter maga nem túl szimpatikus.

2016.06.17 Panna

Érdekes film volt, nem könnyű a zenészek élete. A története végig fenntartja az ember figyelmét. Miles Teller remek volt.

2015.02.24 dóri

Remek film. Engem magával ragadott. Remek színészek vannak benne, fantasztikus a zene a történet meg egyszerű, de nagyszerű. Engem teljesen magával ragadott a film és egy percig sem unatkoztam rajta. Folyton vártam, hogy mi lesz még. A lezárása, meg ... Több

2015.06.23 Newyqrk

WOOOW Isteni film, kár hogy nem moziban láttam. Már sajnálom. A mester tanitvány kapcsolat és az, hogy ha NAGYOT akarsz elérni az életben azért felkell áldoznod midnent azt bemutatja tökéletesen!!!!