
Vélemények (146)
Emlékezetes film, de csak színészi alakítás szempontjából,mert mint sztori...mondjuk úgy hogy nekem nem jött át. De persze akinek fekszik a téma az biztosan értékeli.
Érdekes zenészfilm, érdekes karakterekkel. J.K: Simmons kiválóan alakított benne, bár a karakter maga nem túl szimpatikus.
Érdekes film volt, nem könnyű a zenészek élete. A története végig fenntartja az ember figyelmét. Miles Teller remek volt.
Pár hete láttam a filmet de még mindig élnek bennem jelenetek a filmből. Ilyen egy jó film. Nagyon durva, de ugyanakkor érzelmes is, minden percét elhittem az alakításoknak, lenyűgöző.
Remek film. Engem magával ragadott. Remek színészek vannak benne, fantasztikus a zene a történet meg egyszerű, de nagyszerű. Engem teljesen magával ragadott a film és egy percig sem unatkoztam rajta. Folyton vártam, hogy mi lesz még. A lezárása, meg ... Több
Zseniális, nagyon ütős alkotás, amit akkor érdemes megnézni, ha kellően alá tudjuk rendelni magunkat a filmnek. Nagyon erőteljes, komoly. Elképesztően jó, tényleg. Kiválóak a színészek is, na meg a sztori és minden egyéb.
Hasonló filmek
Regen lattam olyan filmet, ami ennyire lekotott, az elejetol a vegeig teljesen magaval ragadott. Nagyon tetszett, bar kicsit sajnalom, hogy szinkronosan neztem meg eloszor, a szinkron sem rossz, de azert szerintem jobb az eredeti. Koszi a feltoltest!
Folyamatosan pörgő, nagyszerű dallamokkal bíró film. Ezen felül mentor-tanítvány típusú sportfilmekkel is rokonságban van. Borzasztóan hatásos alkotás.
Nagyszerű alkotás, egy igazi remekmű, 3 Oscar díj jogos tulajdonosa, de igazából többet érdemelt volna. :D JK Simmons nagyon jól játsza a szerepét. A dobos szólók is zseniálisak.
Még feliratosan láttam, de nem bántam meg. Azért ültem be rá a moziba mert már mást nem játszottak este. Egyszerűen nem tudtam mire számítság, de amit kaptam a filmtől az egy hatalmas élmény! Mindenkinek tudom ajánlani.
Bitang jó filmet kreáltak és itt semmi negatívumot nem tudnék mondani. Látványban szinte tökéletes és lélegzetelállító tud, lenni ez szerencsére nem megy a történet rovására sem.
Hihetetlenül jó, pörgős, feszültséggel teli, sokszor humoros, ráadásul tanulságos film, igazából semmi rosszat nem tudok mondani a filmről,ajánlom a megtekintését.