Whiplash

Whiplash

2015.03.28 Jozzsef

Pár hete láttam a filmet de még mindig élnek bennem jelenetek a filmből. Ilyen egy jó film. Nagyon durva, de ugyanakkor érzelmes is, minden percét elhittem az alakításoknak, lenyűgöző.

2017.08.28 ocskol

Zseniális, nagyon ütős alkotás, amit akkor érdemes megnézni, ha kellően alá tudjuk rendelni magunkat a filmnek. Nagyon erőteljes, komoly. Elképesztően jó, tényleg. Kiválóak a színészek is, na meg a sztori és minden egyéb.

2015.08.26 csongi888

Regen lattam olyan filmet, ami ennyire lekotott, az elejetol a vegeig teljesen magaval ragadott. Nagyon tetszett, bar kicsit sajnalom, hogy szinkronosan neztem meg eloszor, a szinkron sem rossz, de azert szerintem jobb az eredeti. Koszi a feltoltest!

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Folyamatosan pörgő, nagyszerű dallamokkal bíró film. Ezen felül mentor-tanítvány típusú sportfilmekkel is rokonságban van. Borzasztóan hatásos alkotás.

2015.05.08 Helgus

Nagyszerű alkotás, egy igazi remekmű, 3 Oscar díj jogos tulajdonosa, de igazából többet érdemelt volna. :D JK Simmons nagyon jól játsza a szerepét. A dobos szólók is zseniálisak.

2015.10.19 RobThe10

Még feliratosan láttam, de nem bántam meg. Azért ültem be rá a moziba mert már mást nem játszottak este. Egyszerűen nem tudtam mire számítság, de amit kaptam a filmtől az egy hatalmas élmény! Mindenkinek tudom ajánlani.

2015.12.12 vinetty93

Bitang jó filmet kreáltak és itt semmi negatívumot nem tudnék mondani. Látványban szinte tökéletes és lélegzetelállító tud, lenni ez szerencsére nem megy a történet rovására sem.

2015.04.24 krisztike18

Hihetetlenül jó, pörgős, feszültséggel teli, sokszor humoros, ráadásul tanulságos film, igazából semmi rosszat nem tudok mondani a filmről,ajánlom a megtekintését.

2016.04.17 DrPepper11111

Ki hitte volna, hogy a kedvenc filmjeim közé katapultál egy jazz dobolós dráma... Tudom, hogy hihetetlen, hogy egy dobolásról szóló film izgalmas tud lenni, de itt ez a helyzet.

2016.11.24 Szőr SzereLő

Ez a film nagyon kellemes meglepetés volt nekem. Egy egyszerű sztoryból a legtöbbet kihozta a rendező az operatőr, és főleg a színészek, de főleg a tanár, amiért én tuti oscart adtam volna. Nagyon ajánlom, nem csak a jazz kedvelőknek, ezt mindenkinek látni kell.

2015.02.10 totli

Egyszerűen óriási!! 2 parádés alakítás, J.K. Simmons valószínűleg meg is lesz jutalmazva egy szobrocskával. Úgy gondolom Miles Teller is elég nagyot lendített ezzel az alakítással a karrierjén. Még több ilyen filmet!

2017.07.11 Kadinta

Hm. Nem rossz. Van egy izgalmas történet, tanulság, és a végén tényleg elgondolkodik az ember egy dolgon, amit az ellenszenves figura mond, és amit most nem fogok lespoilerezni. De. Néha indokolatlanul sok a káromkodás, néha túl gyors a történet, néha meg túl lassú. Érdemes adni neki egy esélyt. Lehet, hogy odaleszel érte.

2015.11.27 Elemer.K

Ami a legjobban tetszett az persze,hogy a zenék,jó hagulatot adott a filmhez.Teller játéka tetszett,jól játszotta a karakterét még a bunkó nagyképű srác is jól állt neki.

2016.11.04 Kristofalmos

Damian Chazelle 29(!) évesen megrendezte az évtized legjobb filmjét.