Whiplash

Whiplash

2015.05.05 James Pond

Sokat hallottam a filmről mielőtt megnéztem, de rosszat senki nem mondott róla. Amiért végül is sokat vártam tőle, de ezt meg is kaptam. A történet a zene tanítás oktató és tanuló közti viszonyról szól. Egy maximalista tanár találkozik egy maximalist... Több

2016.03.27 Yoniki

Elsőként nem vártam sokat, de végül be kellett látnom, hogy ez egy rendkívüli alkotás lett. Az elhivatottság szelleme már az egeket verdeste a filmben és szinte félelmetes volt nézni, hogy a srác véresre dobolja a kezét, vagy hogy az autóbaleset után... Több

2023.08.06 FilmMÁNIÁS

Hatalmas film. Miles Teller és J. K. Simmons játéka elviszi az egész művet a hátán.

2018.03.27 Rowena430

Annak ellenére, hogy egy drámáról van szó, nagyon sokszor láttam már és csak néha csal könnyeket az arcomra, ettől olyan zseniális. Egyszerre szórakoztató és elgondolkoztató, a színészi alakítások mind remekek, nem is beszélve a zenei betétekről.

2016.07.06 online91

Nagyon jó film. Aki szereti a motiváló filmeket, annak nagyon ajánlom. A két főszereplő is hatalmasat alakít, rettentő hitelesek, és szerintem a zene is üt, amikor kell, nem kell hogy szeresd a jazz-t.

2015.04.27 MutantNinjaPony

Íme egy nagyon jó film egy számomra teljesen érdektelen témáról. A dacos tanítvány és a kicsit beteges mester története nem új téma. Amit viszont igazán ki tudok emelni az a színészek játéka és a zseniális zene!!! A rendező is jól végezte munkáját. Ez a film az év egyik legjobb alkotása lett! Mindenkinek ajánlom! :)

2015.03.09 kisslaszlo2

Az egész film egyszerűen remek! Tökéletes jellemeket testesítenek meg a színészek! Aki gondolkodni szeret egy filmen, annak ez igazi csemege!

2015.03.31 tbandi1989

Egyáltalán nem szeretem a Jazz zenei műfajt ezt le kell szögeznem. Viszont a film szinte tökéletes. Minden perce lekötött. Nem véletlenül kapott és jelölték oscar-ra.

2015.02.09 Rózsa

Szuperjó film ajánlom mindenkinek! Nagyon jó szinészek szerepelnek benne! Gratulálok a dobosnak és a tanárnak nagyon szép alakítás! J.K. Simmons megérdemelne egy Oscart ezért, de az egész film egyszerűen iszonyatosan erős!

2015.03.01 dzsolt7

Zseniális film! Méghozzá úgy, hogy közben nem lehet érezni rajta, hogy az akar lenni. Nem valós történet alapján készült, nem egy különleges alapötletből indul ki, hanem egy klasszikus történetet mesél el, de azt fantasztikusan teszi! Két remek karak... Több

2015.03.03 Deni

2014 egyik legjobb filmje! Teller nagyon fiatal, de egyre jobb színész lesz. Persze Simmons Oscart kapott, meg is érdemelte már, de a srácra is oda fog kelleni figyelni, mert amit ebben a filmben mutatott, az számomra igen emlékezetes volt.

2015.02.09 Bau1981

Az év eddigi legjobbja, 10/10-es, katarzis élménnyel a végén! Az i-re a pontot pedig JK Simmons alakítása teszi fel.

2015.02.05 keepingboy86

Ez egy zenész-film, Jamie Foxx elbújhat Ray-el együtt emellett! :) Remek mozi, bőven megéri a jegy árát.

2015.03.07 imstlye

Az alakítások páratlanok! Hihetetlen milyen feszültésggel bír az egész film! Mindenkinek ajánlom, nem fog benne csalódni...