Who Am I: Egy rendszer sincs biztonságban (2014)

Who Am I - Kein System ist sicher

Filmkritika: Who Am I: Egy rendszer sincs biztonságban (2014)

Baran bo Odar filmjének már a címe is vészjósló látleletet ígér az informatika uralta korunkról, ám a cselekmény becsapós thrillerbe fordul, ami nem válik előnyére. CSIGER ÁDÁM KRITIKÁJA. több»

Akármennyire is felszínes és helyenként ismerős viszont a Who Am I, egy működő és alapvetően élvezetes produkció, amely sikeresen alakított át egy klasszikus műfajt a kor igényeinek megfelelően. több»

Napjaink bűvésze már nem a való világban tevékenykedik, székhelyét áttette a virtuális térbe. A hacker varázspálcája a billentyűzet, cilindere végeláthatatlan mély adathalmaz. Kilétét rendszerint homály fedi, de ha a tökéletes trükkre vágyunk, nem kell mást tennünk csak követni a fehér nyulat. Jól figyelnek? több»