Who Am I: Egy rendszer sincs biztonságban (2014)

Who Am I - Kein System ist sicher

Hannah Herzsprung
Trine Dyrholm
Hannah Herzsprung

KCintia   2021. 11. 05.

Ötletes

A film története engem annyira nem fogott meg. Lekötött úgy egyébként, és kíváncsi voltam, mi lesz belőle, de annyira nem mozgatta meg a fantáziámat, lehet ennek az oka annyi csak, hogy amúgy sem érdekelnek az ilyen témák. DE! A végén, amikor kiderülnek a dolgok, és dupla csavar van a filmben, arra azért azt kell, hogy mondjam: AZ IGEN! LE A KALAPPAL!

indingo   2017. 04. 10.

Mostanság a németek igen jó kis filmeket alkotnak. A történet izgalmas volt, egy percét se untam, de a végén a dupla csavar tetszett a legjobban, már majdnem elhittem...

Deku   2017. 08. 28.

Ez a film tetszhetett is volna ha nem így alakul az egész történet ahogy végül is alakult. A látványvilág nagyon tetszett a filmben és a színészek is ügyesek voltak. Épp elmegy kategória.

HercegPeter   2018. 05. 30.

Ahhoz képest, hogy nem vagyok egy computer zseni, ez a film igencsak izgalmasra, érdekesre sikerült. Úgy tudták elmesélni az egészet, hogy egy alap számítógép tudással meg lehet érteni az egészet. A végén a csattanó, nem az amire számítottam, még eng... több»

Berto49   2017. 08. 14.

Egy eléggé beteg film. Hacker-csoport áll a történet középpontjában, mindent sikerül megcsinálniuk, a főhős a nyomozónőt is átveri azzal a trükkel, hogy többszörösen hasadt személyiség, pedig igazából négy főből állt a banda. Trendi vágások mellett, ... több»

Szilonka   2017. 05. 20.

Megint egy nagyon jó kis német filmre akadtam. A története aktuális, jól kidolgozott, korrekt színészekkel. A vége is remekül meg lett oldva. 5*

harnas1207   2018. 11. 22.

Meglepően jó film. Ugyan nem tud újat mutatni, de a már ismert thrilleres csavarokkal és elemekkel jól játszik. Tom Schilling jó színész.

A disszociatív személyiségzavar, amire a filmben is utalnak máig vitát képez az orvosok és szakértők között. Nehéz bizonyíthatósága miatt sokan nem tartják valós betegségnek.

(moviewer)

A felfüggesztett nyomozó nő többek közt a sat1 csatornának is nyilatkozott a film végén.

Baran bo Odar filmjének már a címe is vészjósló látleletet ígér az informatika uralta korunkról, ám a cselekmény becsapós thrillerbe fordul, ami nem válik előnyére. CSIGER ÁDÁM KRITIKÁJA. több»

Napjaink bűvésze már nem a való világban tevékenykedik, székhelyét áttette a virtuális térbe. A hacker varázspálcája a billentyűzet, cilindere végeláthatatlan mély adathalmaz. Kilétét rendszerint homály fedi, de ha a tökéletes trükkre vágyunk, nem kell mást tennünk csak követni a fehér nyulat. Jól figyelnek? több»