
Vélemények (4)
Ezt a filmet mindenkinek egyszer látnia kell. A film jól rávilágít arra, hogy egy olyan közösségnek, aki elnyomás alatt éli napjait, eljön az a pillanat, amikor kiállnak egymásért. Ha megvan a kellő többség, akkor közös akarattal és elszántsággal egy... Több
Csak magamat hibáztathatom, hogy megnéztem a filmet, pedig elolvastam a tartalmát. Átböngésztem pár kritikát, mindenki dicsérte, én nem teszem! Száz percen keresztül tizenöt nő, velem együtt tizenhat, évődünk egy pajtában, hogy mitévők legyünk. (Alig... Teljes kritika
A film lényegében egy hosszú beszélgetés, melyben különböző értékrendszerű nők vitatkoznak a kultúráról. Bár részben valós eseményeken alapszik, a film sokkal inkább egy metafora az általános diskurzusról, a nők jogairól, filozófiáról, jövőképekről.... Több